imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Ruda Śląska. Wypchnęli z tramwaju mężczyznę z niepełnosprawnością. Policja prosi o pomoc

9hh3cto1k2g33o1hx2zhu45w2m66vqjw.jpg


Policjanci z Rudy Śląskiej poszukują dwóch mężczyzn, którzy wypchnęli z tramwaju pasażera z niepełnosprawnością. W wyniku upadku pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń głowy i przebywa w szpitalu. Mundurowi opublikowali zdjęcia agresorów.

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło w sobotę 11 listopada w Rudzie Śląskiej. Podróżujący tramwajem linii nr 9 mężczyzna z niepełnosprawnością został wypchnięty z pojazdu na przystanku Wirek-Katowicka przez dwóch innych pasażerów.

 

W wyniku upadku na ziemię pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń głowy i przebywa w szpitalu.

Opublikowano wizerunki agresorów

Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu zamontowane w tramwaju. Policja opublikowała zdjęcia z wizerunkami agresorów.

 

ZOBACZ: Michałowice. Zarzuty dla 17-latka, który pobił 12-latka

 

– Głównym prowodyrem był mężczyzna w wieku 25-35 lat, ubrany w czarną kurtkę, czarne spodnie, czarne buty z białymi wstawkami. Mężczyzna ten ma charakterystyczne tatuaże na szyi oraz dłoniach – przekazał asp. szt. Arkadiusz Ciozak z KMP w Rudzie Śląskiej.

 

Drugi z mężczyzn miał na sobie ciemne spodnie, granatowe buty z białymi elementami, czarny plecak i kurtkę moro. Obaj sprawcy mieli na głowach niebieskie czapki. Na jednej z nich widniał napis “king”.

 

 

Policjanci apelują o kontakt do świadków zdarzenia oraz osób rozpoznających sprawców. Gwarantowana jest anonimowość. 

dk/ sgo/ Polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment