imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Konfabulacje pana Morawieckiego i jego ferajny – Wolna Polska – Wiadomości

jj-porownanie-mikrobow-z-wlosem-ludzkim-20201030.png


Z cyklu: P-370 / Państwo istnieje formalnie

Motto:

„A do polityki garną się ludzie, którzy nic nie osiągnęli, a więc nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć, nie dając w zamian nic.”
– Ziuk.

Pamiętaj: Leczenie jest zawsze sprawą indywidualną chorego. Ustawy medyczne służą handlarzom i spec  – służbom, w celu większego zniewolenia człowieka [politycznego/ekonomicznego].
– jj

Ostatnie wydarzenia telewizyjne wyraźnie potwierdzają tezę, że czym niższe przygotowanie merytoryczne, tym wyższe stanowisko administracyjne. Nie podają kto pisze p. Morawieckiemu jego wystąpienia, ale wyraźnie jest widoczne, że pisze je osobnik, zupełnie nieprzygotowany merytorycznie do tej pracy.

Takiej ilości błędnych wniosków i wyraźnej nieznajomości pojęć używanych w przemówieniach i wystąpieniach p. Morawieckiego trudno nie zauważyć. Podobnie niestety, jest z wypowiedziami innych osób z jego ferajny. Musimy zawsze pamiętać, że to p. Premier jest odpowiedzialny za całość pracy rządu, a nie poszczególni osobnicy wyciągani niewiadomo skąd, jak króliki z kapelusza.

Ostatnie wystąpienie piątkowe, dotyczące w sumie wprowadzania stanu wyjątkowego, pod pretekstem walki z epidemią i troski o zdrowie ludności, jest kuriozalne. Tego by nawet na Księżycu nie wymyślili.

Po pierwsze, od 6 miesięcy, rząd warszawski nie podaje ile płaci z naszych pieniędzy, osobom udających ekspertów. Ile płaci za wypełnianie  bezsensownych kart rzekomego Covida?!

Popatrzmy: Nagle, w styczniu przeznaczono dwa miliardy dla mass mediów z pieniędzy podatnika, w celu dalszego ogłupiania ludności. Podałem, że  przy średniej liczbie journalistów telewizyjnych ok. 5000 osób i przy średnim wynagrodzeniu w Polsce nieco ponad 5 tysięcy złotych, to daje roczną kwotę 25 000 000 milionów razy 12 miesięcy, to jest ok. 300 milionów przeznaczanych na ogłupianie społeczeństwa. Przeznaczono dodatkowo 2 miliardy, czyli prawie 8 razy więcej.

Planowano więc już w styczniu, kiedy o żadnym blokowaniu gospodarki i stanie wyjątkowym nikt nie myślał, stworzenie warunków do trzymania ludzi przed telewizorami w związku z zakazem spacerowania po plażach, parkach czy lasach, zakazem chodzenia do kin czy teatrów, nie wspominając o imprezach sportowych, fitness czy innych. Do zamykanych obiektów sportowych jeszcze powrócę.

Potem już 02 marca, przepchnięto ustawę o częściowym zawieszeniu konstytucji, w postaci możliwości wydawania poleceń na telefon, bez pisemnego uzasadnienia, z rygorem natychmiastowej wykonalności. Po pół roku chcieli przepchnąć jeszcze ustawę o immunitecie dla siebie, za czyny i rozporządzenia wydawane w czasie epidemii. Dotyczy to w pierwszym rzędzie wydawania publicznych pieniędzy, pod pretekstem walki z wyimaginowanym zagrożeniem.

Ale po kolei.

Rząd po raz kolejny wprowadza  zakaz wychodzenia ludzi starszych na spacery, rzekomo dbając o ich zdrowie. Innymi słowy, przyznaje się do ignorancji w dziedzinie aseptyki, ponieważ już ponad 110 lat temu przyznano nagrodę Nobla za udowodnienie ginięcia bakterii i wirusów, już po 3-5 minutach naświetlania słonecznego.Proszę zauważyć, jak wybiórcza jest ta troska o zdrowie społeczeństwa p. Morawieckiego i jego ferajny.

Wiadomo, że promieniowanie UV niszczy te mikroby. Co robi p. Morawiecki i jego ferajna?
Zakazuje wychodzenia na słońce!
Tak było w kwietniu i maju, czyli rzekomej pierwszej fazie i tak jest obecnie.

Że to jest ewidentna głupota świadczy kolejne rozporządzenie mówiące, że młodzież nie ma prawa w godzinach południowych wychodzić sama na spacery, kiedy świeci słońce, ale może to robić po godzinie 16.00 kiedy słońca już nie ma.

Wiadomo nie od dnia dzisiejszego, że siedzenie w zamkniętych pomieszczeniach wpływa pozytywnie na rozmnażanie się mikrobów.

Wyraźnie widać więc, że p. Morawieckiemu i jego ferajnie chodzi o wzrost zachorowań, a nie o likwidację zagrożenia.

To, że dobiera sobie kumpli po uważaniu, a nie żadnych ekspertów jest tego dowodem, ponieważ nawet w czasie epidemii w 1918 roku tworzono specjalne szpitale na świeżym powietrzu, nasłonecznione.

To, że słońce niszczy zarazki wiadomo od XIX wieku.

Przypomnę te słynne górskie kurorty do leczenia gruźlicy. Oni tego nie wiedzieli, ale my już wiemy, że decydujący wpływ miało nasłonecznienie, czyli fala elektromagnetyczna promieniowania UV oraz ta sama fala tworząca witaminę D w naszych organizmach.

Pan Morawiecki i jego ferajna zamykając ludzi w pomieszczeniach wracają do systemu drapieżnego kapitalizmu i działań depopulacyjnych, mających zwiększyć zachorowalność. Musimy pamiętać bowiem, że witamina D-3 odpowiada za ok. 5000 genów i stanowi o 75% jakości naszej odporności. Liczba prac jak najbardziej naukowych udowadniających ten fakt  liczy się w setkach. Od razu widać, że tzw. eksperci rządowi, przesiadują na spotkaniach, a nie w bibliotekach i jak ognia unikają dr Google, chociaż każdy jako tako kumaty osobnik wie, że wszystkie liczące się wydawnictwa naukowe mają swoje strony internetowe właśnie w Googlach.

No, ale to trzeba wiedzieć, a nie ironizować informacje zawarte w internecie, jak to robią urzędnicy rządu warszawskiego.Proszę zauważyć, kryteria tworzenia tego „komitetu doradczego” nie były podane, a jak można sprawdzić, wybrano osobników bez dorobku naukowego w danej dziedzinie. Żadna bowiem z osób nie wyodrębniła owego wirusa, a opiera się tylko na testach zdyskwalifikowanych naukowo.

Oni uwierzyli w istnienie wirusa, którego nie wyodrębniono i nawet nie umieją podać pracy naukowej, w której by opisywano fakt wyizolowania wirusa.

Stek dezinformacji w polskojęzycznej prasie niemieckich właścicieli odpowiada temu, co nasi Ojcowie nazywali Gadzinówkami.
Rząd warszawski stworzył w Olsztynie jakąś nieformalną grupę kodująca zachorowania i zgony. Jakie są zasady jej działania, nikt nie wie.
Jakie są zasady powołania tej instytucji zajmującej się tak naprawdę nie wiadomo czym, nikt nie wie.
Dlaczego nie wiadomo czym się owa grupa zajmuje?

Ponieważ zaraz na początku walki z rzekomą epidemią, wydano polecenie palenia wszelkich zwłok podejrzanych o Covid, bez wykonania sekcji zwłok. Innymi słowy, rząd warszawski nie może udowodnić chociaż jednego zgonu z powodu owego wirusa, ale brednie pisze i mówi.

Nie wspominam tutaj o tych wszystkich journalistach telewizyjnych i gazetowych. Dokładnie przypomina to stan wojenny. Drodzy Państwo, przypomnijcie sobie co zrobiono z tyli ludźmi rekalmujących stan wojenny, po 1989 roku. Oni także twierdzili, że chcieli tylko zarobić.

Eunuchem  intelektualnym niechcącym zrozumieć jasnych spraw może być tylko i wyłącznie użyteczny idiota, jak mówił Goldman zwany Leninem.

To, że wypocona obecna ustawa jest sprzeczna z istniejącym w Polsce prawem, nie ulega żadnej wątpliwości. Przykładowo, już ustawa z 2008 roku, przed „świńską grypą” zezwalała na wprowadzanie kwarantanny na terenie powiatu w przypadku epidemii. Problem – braku jasnego, konkretnego zdefiniowania tego pojęcia.

Proszę zauważyć, objawy Covida są takie same jak grypy.

Koronawirusy są znane od ok 60 lat, czyli 3 pokoleń. Lekarze w całej Polsce leczyli to to tak samo jak grypę. Mamy ponad 100 000 lekarzy i żadnych testów nie było, ani na grypę, ani na koronawirusy. W czasie prawdziwej epidemii w 1972 roku zachorowało ponad 6-8 milionów ludzi. Zakłady pracy, urzędy, czy szkoły były puste, a nikt tych głupot obecnie wprowadzanych nawet nie proponował.

Obecnie jak to podałem, żaden z krzykaczy rządowych, zwanych ekspertami, nie umie przeprowadzić różniczkowania pomiędzy zachorowaniem na grypę czy koronawirusa, lub zwykłe przeziębienie, ale testy na grypę wycofano.
Dlaczego, jeżeli testy są takie ważne nie ma testów na inne choroby?

Wracając do sprawy.

Jest oczywistym, że rząd warszawski wykonuje polecenia starszych                i mądrzejszych, mających kilka celów.

Po pierwsze, chodzi o sprawdzenie, do jakiego stopnia można nagłośnić epidemię strachu, w celu wymuszania spolegliwości i niszczenia protestów.

Po drugie, chodzi o okradanie ludności z pieniędzy, podatków przeznaczanych na ochronę zdrowia.

Podpowiem, wszelkie posunięcia p. Morawieckiego i jego ferajny związane są z wyłudzaniem pieniędzy podatnika.  Poniżej w tabeli porównywalne wielkości mikrobów z włosem ludzkim. Pory w maseczkach są 10 – 100 razy większe.

Tabela: porównywalne wielkości mikrobów z włosem ludzkim.
Pory w maseczkach są 10 – 100 razy większe.

Jak więc mozna oszukiwać ludzi, że maseczka przedczymkolwiek chroni???Sam musiz to sobie wyjaśnić Dobry Czleku.

Maseczki z zapasów wojskowych sprzedano w grudniu jakimś osobnikom prywatnym. Wówczas cena maseczki wynosiła ok. 1 złotego. Po wprowadzeniu idiotycznego przepisu o zakrywaniu ust, cena najprostszych maseczki podskoczyła do ok. 5-6 złotych.

Idiotyzmem jest twierdzenie, ze przyłbice mają jakikolwiek znaczenie  prozdrowotne. Ale jak ktoś nosi coś takiego to epidemia strachu się rozszerza. Proszę policzyć ile to ten instruktor narciarski, koleś p. Szumowskiego zarobił?
Obecnie cena namordnika wzrosła w zależności od koloru i jakości, do nawet 30 i ponad złotych.
Kto na tym zarabia?

O głupocie noszenia maseczek , jako rzekomo ochronie, świadczą liczne prace naukowe od ponad 50 lat. Zaprzeczanie temu od razu wskazuje, że źródłem awansu owego eksperta był…o BMW, a nie wiedza [BMW – tłumaczy się na bierny, mierny, ale wierny, czyli użyteczny idiota].

Ustawa sprzed 2 dni, jest typowym bublem prawnym, spłodzonym przez osobników z Wiejskiej, którzy „rencami” i nogami trzymają się w tej zapaści ekonomicznej swoich foteli i fotelików.

Proszę zauważyć:

wszystkim kasowali forsę, wysyłając np. ponad 300 000 osób, czy więcej na kwarantanny, czyli obniżając im wynagrodzenie o kilkadziesiąt procent, ale sobie nie obniżyli diet poselskich pomimo, że przecież pozamykane są wszystkie biura i nawet do sejmu nie muszą chodzić.

Mało tego, uchwalili rozporządzenie, że aktorzy sceny politycznej nie muszą  zgłaszać dodatkowych źródeł dochodu.

Sam Główny Inspektor Sanitarny przyznał, że maseczki mają uzmysławiać epidemię.

Czy kiedykolwiek , ktokolwiek z rządu warszawskiego, czyli ferajny p. Morawieckiego, podał do publicznej wiadomości, że jak to mówią, w szczególności nasi seniorzy, powinni zażywać duże, czyli ok. 10 000 UI dawki witaminy D-3 plus K-2.

Czy kiedykolwiek, ktokolwiek z tej ferajny, podał do wiadomości publicznej, że rząd warszawski wydał rozporządzenie o bezpłatnych badaniach  25 OHD dla seniorów, rencistów i emerytów?

Czy ktokolwiek, kiedykolwiek z tej kohorty BMW, wydał rozporządzenie, by w ramach ochrony zdrowia, wykonywać badania np. glifosatu czy innych pestycydów u dzieci czy emerytów, a więc osób szczególnie predysponowanych do zatruć?

Czy ktokolwiek z tego rządu warszawskiego, a więc całej kupy ministerstw, czy innych aktorów sceny politycznej, zająknął się kiedykolwiek, aby w ramach ochrony zdrowia  sprawdzić i badać skład chemitrialsów, czyli trwałych smug, które sypią codziennie na nasze głowy nieoznakowane samoloty ?

Sam musisz sobie na te pytania odpowiedzieć Dobry Człeku.

Natomiast wszelkie działania rządu warszawskiego mają jeden cel.
Jak najlepiej i najskuteczniej oskubać obywateli.

Wiadomo, że chodzenie w maseczkach zaburza hemodynamikę ustroju i może być przyczyną nawet zgonów. Przykładem jest śmierć 27- letniej lekarki w szpitalu w USA, która przez dłuższy czas w czasie dyżurów chodziła w maseczce. Oczywiście te polskojęzyczne media niemieckich właścicieli tego nie podały. Po co informować mniej wartościowe pospólstwo?

Wiemy, że lampy ultrafioletowe doskonale  oczyszczają powietrze   i przedmioty z mikrobów. W każdym szpitalu, przedszkolu, takowe lampy sterylizowały przestrzeń w nocy.

Rząd warszawski z niewiadomych przyczyn, „zapomniał” o tym prostym sposobie, a zamiast tego, daje zarobić rozmaitym koncernom np. Orlenowi , sprzedającemu płyny do dezynfekcji.
Nie ma żadnych badań, które potwierdzałyby skuteczność tych płynów.
Nie ma żadnych badań , które udowadniałyby brak toksyczności tych płynów.

W internecie znajdują się informacje o związkach p. Morawieckiego ze Służbami Specjalnymi. P. Suworow twierdzi, że przemysł wydobywczy, banki czy rafinerie to domena WSW. Wiadomo, że jak społeczeństwo nie podróżuje, to spada ilość sprzedawanej benzyny. Czyżby w ramach BMW wspomagał swoimi decyzjami kolegów w przemyśle petrochemicznym

Kolejna decyzja rządu warszawskiego to tworzenie szpitali polowych na stadionach, oczywiście także dla dobra tego mniej wartościowego społeczeństwa, niedoceniającego dobroci rządzących.

A prawda może wyglądać zupełnie inaczej.

Jak wiadomo, koszt utrzymanie obiektów sportowych jest bardzo wysoki. W czasach minionych były praktycznie tylko dwa kluby: wojskowe i policyjne. No, ktoś skrupulatny może podać, że były jeszcze budowlańców i drobne wiejskie.

DZIAŁACZAMI  byli zazwyczaj byli wojskowi.

Po 1990 roku sprawa wydała się z  tzw. ustawianymi meczami.  Nie wiem, czy PT Czytelnicy jeszcze pamiętają, ale od mniej więcej 1990 do 2000 roku, pewnymi dziedzinami sportowymi, wstrząsały ustawki meczów. Oczywiście nie chodziło w ogóle o te mecze. Chodziło po prostu o Totalizatora Sportowego. Ktoś, kto wiedział jaki będzie wynik meczu, spokojnie skreślał odpowiednie rubryki i co 2-4 miesiące zagarniał odpowiednie kwoty. Legalnie, zawsze mógł pokazać sąsiadom odpowiednio wypełniony zwycięski kupon. W procederze brało udział podobno ponad 240 sędziów różnego stopnia pierwszej i drugiej ligi — tylu podobno aresztowano, zatrzymano czy coś podobnego.Te wygrane były podobne do łapówek. Ktoś, kto wiedział, mógł podawać odpowiednio skreślone kupony, a ofiarodawca wpisywał tylko swoje nazwisko. Nawet grafolog nie mógł powiedzieć, że to oszustwo, a swoi zarabiali. Proszę zauważyć, jak szybko zamietli problem pod dywan.
Podobnie jak sprawę FOZ i innymi.

Proszę zauważyć, że budynki przeznaczone na kulturę, teatry czy nawet szkoły, nie zostają zmienione na szpitale polowe, a przecież w operach, filharmoniach także nie odbywają się występy, a płacić za prąd, śmieci, czy ogrzewanie muszą. Nie zarabiają, podobnie jak stadiony.
Dlaczego więc rząd p. Morawieckiego chce dofinansowywać tylko stadiony

Naród bez sportu istnieje spokojnie,
Naród bez kultury ginie w okresie 2-3 pokoleń.

O tym wie każdy średnio kumaty człek!

To, że wysmażona Ustawa  sprzed dwóch dni jest bublem, świadczą fakty.

Ministerstwo zastrzegło sobie obowiązek stosowania „określonych środków profilaktycznych i zabiegów.”

Jest to zupełnie nieprecyzyjne sformułowanie, niegodne aktu legislacyjnego. Co to znaczy określone zabiegi czy środki?
A kto niby będzie decydował co nazywamy określonym środkiem czy zabiegiem, jeżeli po prawie roku kampanii gazetowej owi „eksperci” nie potrafili wyizolować wirusa, którego chcą zwalczać?

Znowu jacyś mądrzy inaczej wymyśli coś w rodzaju maseczek, a usłużni journaliści wytresują społeczeństwo.

Proszę zauważyć. Jeszcze nie wyizolowali wirusa, a już opracowują szczepionkę.

P. Duda, po powrocie z jednodniowej wycieczki do Washingtonu obiecywał, że dostaniemy szczepionkę w pierwszym rzędzie.
No, przecież trzeba znaleźć króliki doświadczalne do przeprowadzenia czwartej fazy testów szczepionkowych.

Innymi słowy, już obecnie wiadomo, że zostaliśmy sprzedani jako króliki, do przeprowadzania czwartej fazy testów. Nie jest to nic dziwnego. Po 1990 roku już kilka takich testów szczepionkowych np. Gardasil, przeprowadza się na polskich dzieciach.

Przecież przed kilku laty poseł Wilk odczytał z trybuny sejmowej pismo Ministerstwa Zdrowia, że nie posiada żadnych prac wskazujących na skuteczność i bezpieczeństwo szczepionek.

Proszę zauważyć, że żaden z tych journalistów, ani aktorów sceny politycznej nigdy nie powołuje się na konkretne prace naukowe, wręcz je kwestionują.

Prawa pacjentów:  Dz. U 009. nr 52 poz 417, Dz, U. z 2020… r poz 849.  podają prawo pacjenta do wiadomej zgody. A tutaj wypocona ustawa, bez jednego głosu sprzeciwu, łamie te prawa.

Podobnie
Europejska Konwencja o Ochronie Praw Człowieka art. 8
Ustawa o zawodzie Lekarza art. 32:

Lekarz może przeprowadzać badania  lub udzielać innych świadczeń zdrowotnych z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych w ustawie, PO WYRAŻENIU ŚWIADOMEJ ZGODY PRZEZ PACJENTA

Wszystkie zmiany i przymus mogły być stosowane w drodze decyzji, od których można się było odwołać do sądów. Obecnie ta możliwość została zniesiona.

Decyduje wola bliżej nieokreślonych ludzi, nie ponoszących odpowiedzialności za swoje czyny.

Przypominam wszystkim PT LEKARZOM, że Polska podpisała konwencje międzynarodowe i wyroki Trybunałów Norymberskich obowiązują. „Nikt nie może się tłumaczyć wykonywaniem rozkazów , które są sprzeczne  z prawem międzynarodowym„.
A rządy się zmieniają !

O tym, że są to działania wymuszane przez rząd światowy nie ma żadnej wątpliwości. Podobne  przepisy wprowadza się w tym samym czasie w Australii.
Projektowana ustawa 2020, daje immunitet członkom australijskich sił zbrojnych, a nawet członkom zagranicznych sił zbrojnych, wezwanych podczas stanu zagrożenia cywilnego, czyli np. epidemii.

Przecież u nas już personel amerykański dostał immunitet i większe prawa, aniżeli tubylcy, np. możliwość posiadania i noszenia broni.

Podobne obozy tworzy się w innych krajach Wspólnoty Brytyjskiej np. w Kanadzie.

Wprowadzenie tego nowego pojęcia tj. LOCKDOWNU, było bez sensu już na początku roku. Miało po prostu siać strach i dać rządowi nieograniczone możliwości działania, bez żadnej kontroli społecznej i ustawowej.

To nie kto inny, tylko finansiści nalegają na wprowadzanie tych zaostrzeń, ponieważ niszczą one klasę średnią, czyli zmieniają właścicieli w Roboty Biologiczne, które za miskę ryżu będą wypełniały każde, nawet najgłupsze polecenie.

To przecież jeszcze przed ogłoszeniem epidemii, dano Policji podwyżki rzędu 500 – 700 złotych,  płatne od stycznia 2020. To dla policji zakupiono 30 milionów   sztuk amunicji ostrej oraz specjalne wozy z bronią  nowej generacji.

Jak wiadomo, to nawet  studentom medycyny, jedynym sposobem oceny czy mamy wyjątkową chorobę,  jest sprawdzenie śmiertelności.
Niestety, rząd warszawski zabezpieczył się przed tego rodzaju możliwością sprawdzenia i ustami p. dr Jarosław Pinkosa GIS kazał spalać wszelkie zwłoki. To tak na wszelki wypadek, gdyby kiedyś komuś chciało się sprawdzić.

W tej sytuacji pozostaje nam tylko możliwość porównania danych statystycznych z innych krajów.

I tak , dyr. CDC, p. Redfield twierdzi, że obserwujemy obecnie coraz więcej samobójstw, przekraczających wielokrotnie liczbę zgonów z powodu Covid.

W USA obserwuje się istotny wzrost zgonów z powodu narkotyków, większy zdecydowanie, aniżeli umieralność z powodu rzekomego Covidu.

A w Polsce pod  naciskiem z zewnątrz otworzyliśmy „Poradnie Leczenia Bólu¨, które legalnie sprzedają narkotyki na życzenie.
A marihuana, która nie jest narkotykiem była zakazana i karana.

W Polsce obserwujemy wręcz odwrotną sytuację. Z powodu epidemii i zamknięcia praktycznie służby zdrowia, liczba zgonów ze wszystkich powodów zmniejszyła się o ponad 10%.

Innymi słowy, wprowadzane przez rządy warszawskie procedury medyczne, działają odwrotnie od zakładanych celów.
Innymi słowy, potwierdza się teza, że czym niższe przygotowanie merytoryczne, tym wyższe stanowisko administracyjne.

Za R. Mc Makena podaję, że w USA każdego roku umiera ok. 3 milionów ludzi. W Polsce odpowiednio ponad 400 000.
Miesięcznie w USA umiera ponad 220 000 latem i ok. 280 000 zimą. Dzienna liczba zgonów od grudnia do marca, sezon corocznej „grypy”  – liczba zgonów przekracza 8 000. W Polsce dzienna liczba zgonów średnio corocznie przekracza 1 200 osób. Z tego ok. 900 latem i nawet 1 400 zimą, w sezonie.

Zachorowania na grypę mają bezpośredni związek z niedoborem witaminy D w owym okresie, co przyznał nawet twórca tego cyrku, zwanego Covide, dr Fauci.

Dr Fauci to ten, który finansował owo laboratorium broni biologicznej w Wuhan, kwotą ponad 12 000 000 dolarów i kontrolował jego działalność.

W pierwszym miesiącu rzekomej epidemii w USA zanotowano  4052 zgony,  tj. więcej o 1.6% od liczby zgonów w poprzednim roku.
Podobny wzrost zanotowano w poprzednich latach, czyli związany on jest generalnie  ze starzeniem się społeczeństwa.

Notowany obecnie rzekomy wzrost liczby zgonów z powodu Covid, jest proporcjonalny do zmniejszania się liczby zgonów z powodu zwyklej grypy. Proszę zauważyć, że zupełnie tak samo jest w Polsce, nawet rząd przestał publikować zachorowania i zgony na grypę, chociaż utworzył specjalną instytucję do fałszowania danych w PZH, Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego.

Do fałszowania danych?

Oczywiście, pomimo minięcia ponad ćwierć wieku podaje się wciąż, zachorowania i podejrzenia zachorowań  dróg oddechowych w jednej rubryce. Czyli, pomimo 25 lat działania, mogą tylko podejrzewać? Za co my im płacimy?

Podobne fałszowanie danych występuje we Włoszech.

Liczba zgonów rzekomo wzrasta  z powodu Covidu. Całkowita liczba zgonów ze wszystkich przyczyn pozostaje taka sama od lat.

Zmniejsza się liczba zgonów z powodu grypy czy zapalenia płuc.

Świadczy to jednoznacznie, że jakaś grupa krętaczy zmienia kody zgonów.

Jak podałem, w Polsce  stworzono specjalna grupę 15 osobników do kodowania danych w statystycznych. Dawniej robił to każdy lekarz stwierdzający zgon. Teraz za samo dopisanie słowa wirus, dostaje premię.
To dlaczego nie ma sobie dodatkowo zarobić przy tej inflacji

Podobne fałszowania zgonów stwierdza się w Anglii. Jak podaje National Health Service, liczba zgonów nie wskazuje na jakikolwiek wzrost. Śmiertelność na covid w Wielkiej Brytanii  wynosi 0.8%.
W skali globalnej liczna zgonów przypisywanych temu wirusowi wynosi 0.14% , czyli znacząco mniej, aniżeli liczba zgonów z powodu „grypy”, którą tak straszą od 2009 roku.

Podobne dane podają Włosi.
Włoska Agencja Informacyjna AGI.
Całkowita liczba zgonów w gminie Rzym w marcu 2020, była podobna do całkowitej liczby zgonów w 2019 roku.
W marcu 2017 zmarło …..2 579 osób,
w marcu 2018 roku zmarło 2 783 osób,
w marcu 2019 roku zmarły 2 721 osoby,
w marcu 2020 roku zmarły  2 753 osoby.

Czyli, cała statystyka opiera się na fałszu służącym politykom  a właściwie bankstrom do wiekiego resetu, czyli np. wprowadzeniu czipów w szczepionkach, bezgotówkowej gospodarki.

Budowa systemu 5G trwa w  całej pełni a już w 1995 roku w pierwszym w Polsce podręczniku pt. ” Zarys Ekotoksykologii”, ostrzegaliśmy o tym.

Innymi słowy, zamknięto w „więzieniach”  na świecie ponad 2.5 miliarda osób, aby ich oskubać!
I to się udaje!!!
Taka jest skuteczność działania Instytutu Tavistock!
A poza tym nie narzekaj mieszkańcu terenów jeszcze pomiędzy Odrą a Bugiem; sam leciałeś dobrowolnie do Urn w czasie wyborów!!

P.S.
Eksperci rządowi w rodzaju prof. Simona, dr Grzesiowskiego i kohorty innych namawiają do szczepień przeciwko grypie.
Właśnie zgony we Włoszech, Chinach czy Hiszpanii były głownie wśród starszych osób szczepionych bezpłatnie!, przeciwko grypie.
Ostatnio Korea zawiesiła szczepienia przeciwko grypie po licznych zgonach.
Jak podał Pentagon możliwość zachorowania na covida po szczepieniu przeciwko grypie wzrosła o 36%.
Jak podał natomiast rząd warszawski zakupił ok. 3 milionów szczepionek przeciwko grypie.
Sam domyśl się Szanowny Czytelniku w jakim celu???


dan w dniu błogosławionego Jana Wojciecha Balickiego tj. 24 października 2020 roku.

Jan Balicki urodził się 25 stycznia 1869 r. w Staromieściu, obecnie należącym do Rzeszowa. Na chrzcie św., który odbył się następnego dnia, nadano mu imiona: Jan Wojciech.W jego domu rodzinnym panowała głęboko religijna atmosfera. W latach (1876-1888) chodził do szkoły w Rzeszowie. «Jan w nauce był pilny i systematyczny — napisał kolega szkolny sługi Bożego Stanisław Jaworski — bardzo dobry i uczciwy, niewinny w myślach, słowach i uczynkach. Z powagą i odpowiedzialnością patrzył na świat i umiał odróżnić prawdę od fałszu».We wrześniu 1888 r. Jan wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu; po 4 latach formacji intelektualnej i duchowej został wyświęcony na kapłana 20 lipca 1892 r.  http://wsd.przemyska.pl/o-seminarium/swieci-alumni/bl-jan-wojciech-balicki/

Dr Jerzy Jaśkowski
Gdańsk, 24 października 2020 r.
Adres do korespondencji:
[email protected]

Autor jest dr nauk medycznych, specjalistą II stopnia z chirurgii ogólnej oraz adiunktem z biofizyki i fizyki medycznej.

źródło: https://www.polishclub.org/2020/10/30/konfabulacje-pana-morawieckiego-i-jego-ferajny/?fbclid=IwAR2lL8TOz-Rlbg-bLMbMs4TVEHNbFW9lZx2Pd0HQUMz5JU1vKe3nxTKWkFw

 

Dr Jerzy Jaśkowski


Source link

Leave a Comment