imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

USA: Występ Louisa Tomlinsona. Na fanów spadł grad wielkości piłek do golfa

i4kv399zz596v511tmxoa4sdb1aonmby.jpg


Przed koncertem Louisa Tomlinsona w USA nastąpiło gwałtowne załamanie pogody. Na zgromadzonych w amfiteatrze fanów spadł grad wielkości piłek golfowych. W sumie obrażenia odniosło prawie 90 osób, a siedem najmocniej poszkodowanych zostało przewiezionych do szpitala.

Dramatyczne sceny rozegrały się w środę wieczorem w Red Rocks Amphitheatre na obrzeżach Denver w amerykańskim stanie Kolorado. Koncert brytyjskiego wokalisty Louisa Tomlinsona – znanego z występów w grupie One Direction – miał pierwotnie odbyć się o godz. 20. Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe, występ został opóźniony.

 

W trakcie oczekiwania, na fanów spadł grad wielkości piłek golfowych. W sumie obrażenia odniosło blisko 90 osób. Siedem najmocniej rannych trafiło do szpitala.

 

Koncert został ostatecznie odwołany. Ratownicy medyczni poinformowali, że wśród najczęściej zgłaszanych kontuzji były złamane palce i ręce.

Burza gradowa przed koncertem w Kolorado. Nagrania obiegły sieć

Media społecznościowe obiegły filmy ukazujące burzę gradową. Na nagraniach widać fanów, próbujących schronić się przed ogromnymi bryłami lodu. “To było jak z horroru” – ocenił jeden z internautów.

 

ZOBACZ: Tragiczna nawałnica w Nepalu. Co najmniej 27 osób nie żyje, a ponad 600 jest rannych

 

“Modlę się za wszystkich, którzy tam dzisiaj się pojawili. Mam siniaki na całych plecach i nogach. Do osłaniania głów przed gradem wykorzystywano pudełka po gadżetach” – opisała inna uczestniczka koncertu.

 

 

Na zdjęciach widać także bryły lodu wielkości piłek golfowych. “Red Rocks Amphitheatre został właśnie nawiedzony przed grad” – napisał autor fotografii.

 

Odwołany koncert Louisa Tomlinsona. Artysta zabrał głos

Głos na temat incydentu przed koncertem zabrał sam Louis Tomlinson. Brytyjski wokalista podkreślił, że jest “zdruzgotany całą sytuacją“.

 

“Na pewno do was wrócę! Mimo że nie zagraliśmy, czułem waszą dobrą energię! Przesyłam wam wszystkim wiele miłości!” – napisał Tomlinson w mediach społecznościowych.

 

jkm/polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment