imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Ucieczkę ze sklepu przypłacił bolesnymi upadkami. Pechowy złodziej w oku kamery

rwsiiyjudvxg9tu94jdj68zyexx8rmw6.jpg


41-letni złodziej przypłacił kilkoma bolesnymi upadkami włamanie do sklepu w Częstochowie. Mężczyzna, który ukradł alkohol i papierosy miał poważne problemy z ucieczką z miejsca przestępstwa. Wszystko przez umieszczone na dużej wysokości okno.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w Częstochowie. 41-letni mężczyzna włamał się do jednego ze sklepów w centrum miasta. Rabuś dostał się do środka przez okno. Ukradł alkohol i papierosy. Następnie próbował wydostać się ze sklepu przez to samo okno. Wtedy pojawiły się problemy.

 

ZOBACZ: Ząbki. Napad na sklep. Nie żyje właściciel

 

“Okno znajdowało się w ścianie, na dużej wysokości. Mężczyzna kilka razy wdrapywał się na paletę z napojami, ale za każdym razem z niej spadał, rozbijając przy tym towar” – wyjaśnili policjanci z Częstochowy.

 

Całą sytuację zarejestrowały kamery monitoringu. Zmagania nieudolnego złodzieja przypominają sceny z niezbyt udanej komedii sensacyjnej.

  

To jednak nie był koniec historii pechowego włamywacza. Kiedy udało mu się wreszcie wydostać, na zewnątrz czekała na niego “niespodzianka”.

 

ZOBACZ: Klient napadł na salon masażu w Warszawie. Uciekł z sejfem

 

“W końcu, gdy zdesperowany i poobijany włamywacz zdołał opuścić pomieszczenie sklepu, na jego drodze stanęli policjanci z Komisariatu I Policji w Częstochowie. Mundurowi od razu rozpoznali w nim włamywacza recydywistę, który z działalności przestępczej uczynił sobie stałe źródło dochodu” – poinformowała miejscowa policja. 

 

Mężczyzna został zatrzymany. Decyzją sądu 41-latek na trzy miesiące trafił do aresztu. Grozi mu nawet 15 lat więzienia.

dk/sgo/ polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment