imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Zderzenie pojazdów wojskowych w Szczecinie. Są ranni żołnierze

42g2p4yhnkvnpjndzx3hiqo78cz9qh2c.jpgW Szczecinie na drodze w kierunku Stargardu zderzyły się jadące w kolumnie brytyjskie pojazdy wojskowe. W wypadku poszkodowanych zostało pięcioro żołnierzy, którzy trafili do szpitala. Uszkodzone są trzy pojazdy.

Do zdarzenia doszło po godz. 17 na Szosie Stargardzkiej w Szczecinie, w kierunku Stargardu. Zderzyły się ze sobą trzy – jadące za sobą – brytyjskie pojazdy wojskowe.

Wypadek pojazdów wojskowych w Szczecinie. Aktualne informacje

Początkowo pojawiły się informacje o dwóch poszkodowanych osobach. – Jedna osoba była zakleszczona, została przekazana do Zespołu Ratownictwa Medycznego – powiedział w rozmowie z Interią Tomasz Kubiak, rzecznik zachodniopomorskiej straży pożarnej. 

 

Jednak przed godziną 20 okazało się, że poszkodowanych jest więcej. – Na miejsce przyjechały trzy zespoły ratownictwa medycznego. Znajdowało się tam pięcioro poszkodowanych, czterech mężczyzn i kobieta – poinformowała Natalia Dorochowicz, rzeczniczka prasowa Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie. 

 

ZOBACZ: Wojsko z ogłoszeniem do wszystkich Polaków. “Już 11 maja”

 

Biorący udział w zdarzeniu doznali urazów nóg oraz pleców. – Wszyscy pacjenci są przytomni, w stanie stabilnym i nic nie zagraża ich życiu – podała Dorochowicz. 

 

Na miejscu oprócz czterech zastępów straży pożarnej, pogotowia ratunkowego, interweniowała także Żandarmeria Wojskowa. Po zdarzeniu na trasie utworzyły się korki.

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment