imalopolska

najnowsze wiadomości

Świat

Rodzina królewska w żałobie. Nie żyje Thomas Kingston

fax5t8nmd4pmomkqtpwcwhdc2vof25yx.jpgPałac Buckingham poinformował o śmierci Thomasa Kingstona, męża Gabrielli Kingston i zięcia księcia Michała z Kentu. Ciało 45-latka zostało odnalezione w domu w niedzielę. Król i królowa przekazali wyrazy współczucia najbliższym zmarłego.

Mąż Gabrielli Kingston, Thomas, zmarł nagle w wieku 45 lat. Jak podaje Pałac Buckingham jego ciało znaleziono w domu w hrabstwie Gloucestershire w niedzielne popołudnie. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Przyczyna zgonu nie jest jeszcze znana. Wykluczono natomiast udział osób trzecich. 

 

ZOBACZ: Wielka Brytania. Król Karol III na spotkaniu z premierem. “Zalałem się łzami”

 

“Z najgłębszym smutkiem zawiadamiamy o śmierci Thomasa Kingstona, naszego ukochanego męża, syna i brata. Tom był wyjątkowym człowiekiem, który rozświetlił życie wszystkich, którzy go znali. Jego śmierć jest wielkim szokiem dla całej rodziny i prosimy o uszanowanie naszej prywatności, gdy opłakujemy jego śmierć” – czytamy w oświadczeniu wydanym w imieniu najbliższej rodziny, cytowanym przez portal “Sky News”. 

Rodzina królewska w żałobie. Thomas Kingston miał 45 lat 

Rzecznik Pałacu Buckingham poinformował, że król i królowa “zostali poinformowani o śmierci Thomasa”.

 

“Myślami łączą się z rodziną oraz wszystkimi, którzy go znali. Również opłakują ukochanego członka rodziny” – przekazał. 

 

ZOBACZ: Król Karol III wydał oświadczenie. Przypomniał o “herozimie Ukraińców”

 

Lady Gabriella jest kuzynką króla Karola. Zajmuje 56. w linii sukcesji do brytyjskiego tronu. Jest dziennikarką i pisarką. Thomasa Kingstona poślubiła w 2019 roku w kaplicy św. Jerzego na Zamku Windsor. 45-latek był biznesmanem. 

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment