imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

WTA w San Diego: Magdalena Fręch – Taylah Preston. Relacja live i wynik na żywo

vo9d8ov3mcghpcpf2y3in23cd1kpx963.jpg


Magdalena Fręch wraca na kort. Jedna z największych rewelacji tegorocznej edycji Australian Open tym razem wystąpi na kortach w San Diego. Pierwszą rywalką Polki będzie reprezentantka Australii Taylah Preston. Relacja live i wynik na żywo z meczu Magdalena Fręch – Taylah Preston na Polsatsport.pl. Spotkanie odbędzie się w nocy z wtorku na środę.

Magdalena Fręch może mówić o sporym szczęściu. Polka, która w ostatnich tygodniach imponuje formą, nie była pewna tego, czy nie będzie musiała przebrnąć przez eliminacje do turnieju w San Diego. Ostatecznie z racji na to, że z zawodów wycofało się kilka wyżej notowanych zawodniczek, nasza tenisistka uniknęła walki w eliminacjach. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Aż huczy po tych słowach tenisistki. Poszło o zarobki. “Muszę liczyć na pomoc”

 

Z tego względu Polka zacznie zmagania w San Diego od spotkania pierwszej rundy przeciwko Australijce Taylah Preston. Jeżeli Fręch pokona rywalkę, w kolejnym etapie zmagań zmierzy się z Martą Kostjuk. Ukrainka w trzech setach pokonała Amerykankę Ann Li. 

 

Z Taylah Preston nasza zawodniczka zmierzy się po raz pierwszy w karierze. Polka będzie faworytką tego pojedynku, ale Australijka mimo niskiej pozycji w rankingu potrafi rywalizować z teoretycznie lepszymi rywalkami. Tak było między innymi podczas turnieju w Hua Hin. W Tajlandii Preston pokonała 58. zawodniczkę rankingu WTA Lin Zhu. 

 

Relacja live i wynik na żywo z meczu Magdalena Fręch – Taylah Preston na Polsatsport.pl. Spotkanie odbędzie się w nocy z wtorku na środę. Początek nie wcześniej niż o 23:45. 

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment