imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

” POrzygać się można od tej demonokracji ” !!!

ajt-1200x630

Strona główna > Polska > ” POrzygać się można od tej demonokracji ” !!! ” POrzygać się można od tej demonokracji ” !!! AdRo203 Polska 0

Redakcja W-P, biorąc aktywny i intensywny udział w kompanii wybiórczej, traktując go jako święty obowiązek względem demonokracji, kleptokratu i, „no żeby było lepij i wogule”, publikuje, niezwykle symptomatyczny dla demonokracji i wybiórów, artykuł dotyczący zmagań partioty Sławka Neumann’a (w języku polskim „Nowego człowieka”) na polu bitwy z wrogami prawdziwej demonokracji (złośliwi wrogowie twierdzą, że to nie zmagania a przepychanki przy korycie na „Farmie zwierzęcej”). Tytuł wprowadzający do tego materiału pochodzi od Redakcji W-P i, można powiedzieć, jest wiodącym motto do całej kompanii wybiórczej a autorem jego jest anonimowy robotnik-emeryt zmierzający tramwajem do apteki po leki. To w kwestii wyjaśnienia tytułu wprowadzającego. Mógłby równie dobrze być i taki tytuł jak „Chuj, dupa i kamieni kupa. Tego nie ma.”, „Spieprzaj dziadu”, „Teraz Kurwa My”, „Ludek głupi wszystko kupi”, „Dla Polski nic nie ma nie”, „Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy”, i takie tam różne diamentowe sentencje polińskiej elyty. Ale POzostańmy przy tym co mamy chociaż czasami POrzygać się można rzeczywiście. Drogie czytelniczki i drodzy czytelnicy, miłej lektury i nauki zasad walki demonokratycznej !

———————————————————————————————————————————————————

Sławomir Neumann miał świętą rację gdy w 2017 roku w Tczewie powiedział lokalnym działaczom PO, co naprawdę myśli. Była to swoista “godzina szczerości”. Jeden z owych lokalnych działaczy nagrał ją i obecnie TVP Info ujawniła jej treść {TUTAJ}. Co takiego powiedział Neumann?

“– Rzygam tym Tczewem. Słowo honoru ci daję, rzygam Tczewem […] Dlatego, mówiąc szczerze, nie chcę zajmować się Tczewem, bo tam są same p***by, naprawdę.”.

Zapewne lokalni działacze PO z Tczewa zasłużyli na ten epitet. Potem naświetlił stosunki miedzy PO a wymiarem sprawiedliwości:

“W czasie spotkania szef klubu PO jest pewny, że prezydent Mirosław Pobłocki będzie miał akt oskarżenia, ale uspokaja kolegów. „Sąd to może wypierd**ić w kosmos, może to prowadzić trzy lata – bez znaczenia to jest. (…) Akty oskarżenia będzie miało, moim zdaniem, 60-70 proc. prezydentów miast. Na nikim to nie będzie robiło wrażenia”. (…) Reszta to są goście, którzy mogą trafić do sądu z aktem oskarżenia, a sądy dzisiaj – ja ci gwarantuję – nie rozstrzygną żadnej sprawy przed wyborami. Żadnej. Przez rok nie zrobią ku***a nic. Będą prowadzić sprawy – i ch***j.”.

Neumann ma rację. Każda szanująca się mafia ma swoich sędziów, PO też. A co na to elektorat tej partii?:

“Na wybory idą głosować ludzie, którzy g***o się interesują. Nie wiedzą, kto jest. I będą widzieli w Polsce atakowanych niepisowskich prezydentów z aktami oskarżenia. (…) Szef klubu PO-KO stawia tezę, że nieważny jest ciężar zarzutów prokuratorskich, one mogą pomóc wygrać wybory, bo „to nie ma żadnego znaczenia”. Podaje przykłady innych samorządowców związanych z opozycją, którzy mają problemy z prawem:

– Będzie Hania Zdanowska, Żuk, Witkowski, Adamowicz, Karnowski, Jaśkowiak. On będzie w takim gronie zacnych ludzi, że, k***a, nikogo to nie ruszy. O tym ci mówię. Nikogo to nie ruszy. Nasz elektorat, ten antypisowski, uzna, że to jest k***a atak PiS-u, żeby go zabić. I pójdą jeszcze bardziej na niego. “.

To prawidłowa ocena wyborców PO. Szczególnie złośliwie Neumann wypowiada się o KOD:

“KOD jest niczym, to żadna siła, przybudówka”

– Nie ma KOD-u, KOD jest niczym. (…) Ci ludzie z tego KOD-u, bez organizacji, są niczym. (…) Kodziarze to nie jest żadna siła. Oni będą świetni wiesz do czego? Żeby brać komórki i filmować (…). Do tego się nadają, nic innego, naprawdę. “.

Trudno mu nie przyznać racji. Dla Sławomira Neumanna ważna jest tylko jedna rzecz:

“Poseł Neumann zapewnia, że partia stanie murem za wszystkimi, którzy mają problem z prawem. Warunek jest jeden: członkostwo w Platformie Obywatelskiej.

– Pamiętaj: jedna zasada jest dla mnie święta, k***a. Naucz się tego, jak będziesz o czymkolwiek rozmawiał. Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił, k***a, jak niepodległości. Jak wyjdziesz z Platformy, to masz problem.

– Ja nie wyjdę – zapewnia działacz.

– Ja tylko mówię o zasadzie. Jak Pobłocki będzie członkiem Platformy i będzie naszym prezydentem, to będę się o niego bił, k***a, do końca życia. Jak jest poza, mam go w dupie. Jak jest do wykorzystania, to wykorzystamy, jak nie, to nie. Tak samo Adamowicza, tak samo Karnowskiego i wszystkich innych. Tak samo. Dla mnie Platforma jest ważniejsza – deklaruje Neumann.”.

Trzeba zwrócić uwagę na to, iż Sławomir Neumann mówi prawdę. Szczerze opisuje podstawowe zasady funkcjonowania mafii, do której należy, czyli Platformy Obywatelskiej. Dlatego reż został obecnie zmuszony do przeprosin {TUTAJ}. Próbuje też wszystko sprowadzić do używania wulgarnego języka.

Za: https://www.ekspedyt.org/2019/10/04/slawomir-neumann-mial-swieta-racje/

4.10.2019

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY !

AdRo203 debilizacja Polakówdwunożne bydłofarsa wyborówIII RPkomedia demokracjiPiSPO-KOPOPiS
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment