imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Polsat bezkonkurencyjny w Wigilię i Boże Narodzenie

ef3fhkcta33v2p46vjuyvdkh1gdmqr4a.jpg


“Wielkie kolędowanie z Polsatem 2021” oraz “Kevin sam w domu” liderami wigilijnej ramówki! W trakcie Wigilii nasza stacja zanotowała ponad 18 proc. udziału w grupie 16-49 i 15 proc. w grupie 4+! Boże Narodzenie też zdecydowanie należało do nas. Polsat w grupie komercyjnej był liderem każdego dnia – w Wigilię oraz w pierwszy i drugi dzień świąt. Cały okres świąteczny również wygraliśmy w grupie 4+.

Ponad 2 mln widzów zasiadło do wigilijnej kolacji przy emitowanych przez Telewizję POLSAT dźwiękach najpiękniejszych polskich kolęd w wykonaniu plejady polskich artystów.

 

“Wielkie kolędowanie z Polsatem 2021” – koncert, który odbył się w Kościele Mariackim w Katowicach zapewnił naszej stacji rekordowe wyniki w trakcie emisji programu i udziały na poziomie 22 proc. wśród wszystkich oglądających oraz ponad 26 proc. w grupie komercyjnej.

 

Wielkie kolędowaniePolsat

Wielkie kolędowanie

Ale to Kevin (Macaulay Culkin) jest niekwestionowanym królem filmowego repertuaru bożonarodzeniowego w naszym kraju. Dzięki hitowi filmowemu “Kevin sam w domu” wigilia Bożego Narodzenia zdecydowanie należała do Telewizji POLSAT. Od grudnia 2000 roku ten mały bohater bawi i wzrusza kolejne pokolenia swoich fanów i chyba już nikt nie wyobraża sobie wigilijnego wieczoru bez jego przygód.

 

W tym roku brawurowe starcie tego nadzwyczaj przedsiębiorczego chłopca z wyjątkowo pechowymi włamywaczami podziwiało ponad 4 miliony widzów! W czasie emisji tego filmu POLSAT był najchętniej oglądaną stacją w obu grupach i zanotował świetne udziały: ponad 34 proc. w grupie 4+ i przede wszystkim niemal 43 proc. grupie 16-49.

 

Wielkie kolędowaniePolsat

Wielkie kolędowanie

W trakcie trzech świątecznych dni nasza stacja osiągnęła rekordowe wyniki oglądalności – średnio prawie 14 proc. udziału w grupie komercyjnej (piątek – 18 proc., sobota – 11 proc., niedziela – 12 proc.) i ponad 11 proc. w grupie 4+ (piątek – 15 proc., sobota – 9 proc., niedziela – prawie 10 proc.), co oznacza, że widzowie najchętniej spędzali Wigilię oraz święta Bożego Narodzenia właśnie z Telewizją POLSAT!

 

Wielkie kolędowaniePolsat

Wielkie kolędowanie

mad/Polsat News

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment