imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Nowoczesne data center – gwarancja bezpieczeństwa dla biznesu – Wolna Polska – Wiadomości

29aa62053a5dc7744b0f9be154db093f


Data center to nic innego jak budynek specjalnie przystosowany do przechowywania rozbudowanej infrastruktury informatycznej, na którą składają się serwery oraz inne urządzenia sieciowe.

  1. Centrum danych dla wymagających klientów
  2. Sprawdzone data center w Polsce

W dzisiejszych czasach, gdy wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz rozwiązań sieciowych może przesądzić o sukcesie firmy, korzystanie z takich usług ma szczególnie istotne znaczenie. Jednocześnie należy dokładnie sprawdzić, czy wybrane centrum danych rzeczywiście jest w stanie zapewnić wysoki poziom usługi oraz bezpieczeństwa.

Centrum danych dla wymagających klientów

Nic więc dziwnego, że wiele firm ma problem z wybraniem data center. Jak więc znaleźć rzetelnego dostawcę, z którym warto nawiązać współpracę? Na początek warto zwrócić uwagę na zastosowane przez niego środki bezpieczeństwa. Nie chodzi jednak wyłącznie o bezpieczeństwo cyfrowe, ale również fizyczne. Istotna jest także ochrona przeciwpożarowa. Centrum danych, któremu powierzysz opiekę nad poufnymi informacjami, powinno posiadać niezależny system zasilania oraz chłodzenia, co przełoży się na bezawaryjną pracę wszystkich wykorzystywanych w nim urządzeń. Upewnij się również, że w dowolnym momencie będziesz mógł liczyć na wsparcie działu technicznego, który w razie potrzeby przeprowadzi pracę na wykorzystywanych przez ciebie urządzeniach i udzieli ci wszelkiego niezbędnego wsparcia.

Sprawdzone data center w Polsce

Jeżeli nie chcesz podejmować niepotrzebnego ryzyka i martwić się o to, czy centrum danych spełni twoje oczekiwania, postaw na rozwiązanie, któremu zaufało wiele firm z całego kraju. Szczegóły oferty znajdziesz na stronie https://biznes.netia.pl/pl/srednie-i-duze-firmy/produkty/data-center-cloud/netia-data-center. Netia Data Center gwarantuje najnowocześniejsze zabezpieczenia fizyczne (między innymi w postaci profesjonalnej ochrony i ciągłego monitoringu), sprawdzone systemy przeciwpożarowe, wydajne chłodzenie korzystające z technologii freecooling oraz aż dwie niezależne linie zasilające. W przypadku wystąpienia krytycznych sytuacji działanie serwerów podtrzymają wydajne moduły UPS. Data center dysponuje również agregatami prądotwórczymi, więc nie ma ryzyka, że coś mogłoby zagrozić bezpieczeństwu twoich danych.

Klienci zainteresowani ofertą wspomnianego data center mogą skontaktować się z doradcą w celu uzyskania oferty lub zacząć od umówienia wizyty, aby samodzielnie zobaczyć, jak wygląda nowoczesne centrum danych. Dzięki temu pozbędziesz się ewentualnych wątpliwości związanych z wyborem dostawcy.

 


Source link

Leave a Comment