imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Jak uniknąć zarażenia Koronawirusem – Wolna Polska – Wiadomości

child-watching-tv-scaled.jpg


Wirus, który teraz krąży po świecie jest rzeczywiście niebezpieczny. I niebezpieczeństwo jego polega na tym, że on niszczy zdolność organizmu do obrony przeciw bakteryjnemu zapaleniu płuc. To nie ten wirus zabija człowieka, zabijają bakterie, które po nim mnożą się w organizmie. Przy czym namnażanie się może być bardzo szybkie.

Na przykład: człowiek wsiada do samolotu po 7 dniach wirusowej infekcji, następuje bakteryjny okres i po 3 godzinach następuje obrzęk płuc. Ale chcę was pocieszyć, jest dobra wiadomość: już od 15 lat się zajmuję pytaniami infekcji wirusowych i wiem na pewno, że konkretnie ten wirus leczy się bardzo łatwo za pomocą imbiru.

Jeżeli będziecie jeść imbir i pić napar kurkumy z miodem, to wy nigdy nie zachorujecie na ten wirus. Teraz będziemy wam rozdawać imbir i wy będziecie go żuć. Teraz przed lekcją będziemy rozdawać imbir, to jest konieczność. Na razie nie mamy tutaj tego korona wirusa, ale powinniście się uczyć: on na pewno do nas dotrze. On się zjawi w każdym mieście Rosji.

Wszyscy są narażeni, każdy kto niepoważnie do tego podejdzie, będzie miał ryzyko śmierci, ponieważ śmiertelność od tego wirusa wynosi 5%. 5 ze 100 osób umiera i 10 ze 100 jest w stanie ciężkim. W tej chwili jecie imbir i nie macie szans zachorować- taka moc tego imbiru. Od wielu lat leczę różne wirusowe infekcje za pomocą kilku prostych rzeczy: imbir, kurkuma, gałązki sosny, żółta gorczyca i biały pieprz. Te produkty zabijają różne wirusowe infekcje.

Sam w sobie korona wirus nie jest mocny. Jeżeli żujesz imbir, to szans zachorować nie ma. Ja nawet maski w samolocie nie ubieram, ponieważ zawsze podróżuję z imbirem. Jeżeli wy i ludzie dookoła was będą żuli imbir, to nikt z was nie zachoruje na tę chorobę. Trzeba jeść imbir 3 razy dziennie: jego działanie jest 3-4 godziny. Ten wirus nie znosi imbiru, ma alergię na imbir. Dziecku można podać imbir z posłodzoną miodem wodą.

Jeżeli już zachorowaliście na wirusową infekcję, to przywiążcie do lewego nadgarstka i do kostki lewej nogi kawałeczek imbiru w kawałku tkaniny. To będzie działać jeszcze mocniej, niż ssanie imbiru. Taki kompres działa 24 godziny. Po kilku dniach powinniście poczuć poprawę. To wszystko.

Koronawirus sam w sobie nie jest mocny, ale on ma efekt specjalny: on blokuje odporność śluzówki oskrzeli, dlatego bakterie szybko wnikają do płuc i tam się szybko namnażają. To jest główne niebezpieczeństwo tego wirusa. Dlatego jedzcie imbir!

Oleg Gennadievich Torsunov (ur.1965 na Uralu) – doktor nauk medycznych Samara Medical Institute.

Tłumaczenie: Olga Ka

https://www.youtube.com/watch?v=W7LYNKIsHw4

Dr.Oleg TorsunovJak leczyćkoronawirus


Source link

Leave a Comment