imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Nie żyje Maciej Trojanowski. Znany prezenter miał 72 lata

fma31utseju5t3oawvbqnk7j25zga5cu.jpg


Maciej Trojanowski był prowadzącym programów takich, jak “Nie do wiary” i “Strefa Tajemnic”

Nie żyje prezenter telewizyjny Maciej Trojanowski. Zmarł w piątek w wieku 72 lat. O śmierci Trojanowskiego poinformował w środę jego przyjaciel Maciej Znajdek-Znaniewski.

Maciej Trojanowski był prezenterem telewizyjnym, znanym szerokiej publiczności m.in. jako prowadzący program “Nie do wiary”.

 

Maciej Znajdek-Znaniewski pożegnał przyjaciela we wpisie na Facebooku. Wspomniał spędzone razem z Maciejem Trojanowskim chwile i podał informacje dotyczące jego pogrzebu.

“Zjeździliśmy razem pół świata. Wspólnie przemierzyliśmy setki tysięcy kilometrów, spędziliśmy razem tysiące godzin w studiu i w terenie. Zrobiliśmy ponad 300 odcinków NDW. Słowem spędziliśmy razem kawał życia. Przyjdzie kiedyś czas, żeby to opisać” – napisał.

 

ZOBACZ: Nie żyje Martti Ahtisaari. Laureat Pokojowej Nagrody Nobla miał 86 lat

Dziś Strefa 11 okrywa się żałobą, bo choć kilkanaście miesięcy temu wróciliśmy do prac nad reaktywacją ‘Nie do Wiary’ to słowa ‘Witam w Strefie 11’ już nie padną…” – dodał.

 

Ceremonia pogrzebowa zmarłego odbędzie się w piątek 20 października o godz. 13.00 w kościele przy ulicy Rynek 17 w Starych Babicach.

Kim był Maciej Trojanowski?

Maciej Trojanowski był absolwentem Politechniki Warszawskiej, którą ukończył z tytułem magistra inżyniera chemii. W latach 1996-2007 prowadził emitowany przez stację TVN program “Nie do wiary”. Przyglądał się w nim zjawiskom paranormalnym.

 

ZOBACZ: Małgorzata Daniszewska nie żyje. Żona Jerzego Urbana zmarła rok po jego śmierci

W roku 2008 roku Trojanowski związał się z telewizją Polsat, gdzie prowadził program “Strefa tajemnic” – produkcja zniknęła z anteny w 2009 roku. Z kolei w 2012 roku wrócił z programem “Nie do wiary” na antenie TTV. Produkcja zakończyła się jednak po roku emisji.

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment