imalopolska

najnowsze wiadomości

Świat

USA. Poszukiwany próbował zmylić policję. Umieścił przed domem jednoznaczny napis

j2r1f14krstofdrm4mk75fvkk2mwnhvd.png


Poszukiwany przez policję mężczyzna z Florydy zostawił wiadomość dla służb. Przy wejściu do domu umieścił napis, który miał zmylić policję. Niestety dla niego, fortel się nie udał.

Funkcjonariusze z biura szeryfa hrabstwa Polk (Floryda) udali się do domu 41-letniego Johnny’ego Yatesa poszukiwanego m.in. za napaść. Zostali powitani przez napis na tablicy informujący, że “Johnny Yates NIE mieszka tutaj!“.

 

“Rany… tablica suchościeralna nigdy wcześniej nas nie okłamała – czy powinniśmy jej wierzyć?” – zażartowano w poście na profilu biura szeryfa w mediach społecznościowych.

 

 

Funkcjonariusze nie dali się zwieść. Zapytali o poszukiwanego osobę, która właśnie wychodziła z domu. Ta potwierdziła, że mężczyzna jest w środku razem z kilkoma innymi osobami.

USA. Poszukiwany chciał oszukać policję

Policjanci otoczyli dom i zaczęli nawoływać Yatesa przez głośnik. Trwało to około godziny, nikt nie reagował, więc podjęli kolejny krok – wpuścili do domu dym. To “wykurzyło” ze środka cztery osoby, ale nie poszukiwanego.

 

ZOBACZ: USA: Biblioteki zaniepokojone książką dla dzieci. Powodem nazwisko autorki

 

Ostatecznie funkcjonariusze weszli do domu i znaleźli mężczyznę w zmodyfikowanej komodzie. Yates został aresztowany i przewieziony do więzienia.

Cztery osoby, które nie współpracowały ze służbami, usłyszały zarzuty stawiania oporu. 

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment