imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

MŚ 2022: Konferencja prasowa reprezentacji Polski przed rozpoczęciem mundialu. Transmisja na żywo

qon9t22qe4qzab534875doutip73yew8.jpg


Już niedługo rozpoczną się piłkarskie mistrzostwa świata. Zanim w Katarze zabrzmi pierwszy gwizdek, odbędzie się konferencja prasowa reprezentacji Polski. Co polscy piłkarze powiedzą przed startem mundialu? Transmisja konferencji prasowej reprezentacji Polski na Polsatsport.pl.

Będzie to już trzecia konferencja prasowa reprezentacji Polski, od kiedy Biało-Czerwoni wylądowali w Katarze. Na pierwszej z nich pojawili się Czesław Michniewicz i Robert Lewandowski. Później na pytania dziennikarzy odpowiadali Matty Cash i Nicola Zalewski. W niedzielę natomiast przed startem mistrzostw świata wypowiedzą się Bartosz Bereszyński i Sebastian Szymański. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Matty Cash zapytany o język polski. Oto jego odpowiedź

 

Mundial rozpocznie się w niedzielę 20 listopada 2022 roku. Wtedy na boisko wyjdą reprezentacje Kataru i Ekwadoru. Polscy piłkarze na swój pierwszy mecz podczas tegorocznego czempionatu będą musieli poczekać do wtorku 22 listopada 2022 roku. Podopieczni Czesława Michniewicza zmierzą się wtedy z narodową drużyną Meksyku.

 

Polaków czekają jeszcze dwa inne spotkania w fazie grupowej mistrzostw świata. Naprzeciwko nich staną reprezentacje Arabii Saudyjskiej oraz Argentyny. Co o nadchodzących spotkaniach będą mieli do powiedzenia Bereszyński i Szymański?

 

 

Transmisja konferencji piłkarskiej reprezentacji Polski na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 14:15.

AA, Polsat Sport

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment