imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Modlitwa przeciw satanistce Abramowicz, która nawiedzi Polskę

ad

Strona główna &gt Polska &gt Modlitwa przeciw satanistce Abramowicz, która nawiedzi Polskę Modlitwa przeciw satanistce Abramowicz, która nawiedzi Polskę Jan Polska, Wyróżnione 2

O Abramowicz pisałem przy okazji tzw duchowego gotowania. Przypominam! To są niebezpieczne, duchowe i satanistyczne sprawy: To jest … artyzm Abramovic, czyli tzw duchowe gotowanie.

Czy wiecie jak się to nazywa? To nie tylko forma “artyzmu”. To jest także rytuał okultystyczny nazywany “spiritual cooking”, czyli inaczej duchowe gotowanie.

Nie wiem czy pamiętacie, ale przewodniczący kampanii pani Hilarowej Clinton John Podesta został właśnie zaproszony na “kolację do gotowania potraw” autorstwa Mariny Abramovic, by wziąć udział w okultystycznym rytuale założonym przez satanistę Aleistera Crowleya.. W e-mailu z dnia 28 czerwca 2015 r. Abramovic napisała: “Nie mogę się doczekać kolacji Spirit Cooking u mnie. Tony Podesta przekazał następnie e-mail do swojego brata Johna Podesta (przewodniczącego kampanii Hillary Clinton), pytając go: “Czy jesteś w Nowym Jorku w czwartek 9 lipca Marina chce, żebyś przyszedł na obiad”.

Czym jest “gotowanie duchowe”?

Gotowanie duchowe odnosi się do “sakramentu w religii Thelemy, który został założony przez Aleistera Crowleya” i obejmuje okultystyczne wykonanie, podczas którego krew menstruacyjna, mleko kobiece, mocz i plemniki są używane do stworzenia “obrazu”…..

Artyzm czy satanizm? Chyba tylko człowiek opętany może uwierzyć w artyzm.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=3EsJLNGVJ7E?feature=oembed&w=640&h=480]

Według Mariny Abramovic, jeśli rytuał odbywa się w galerii sztuki, jest to po prostu sztuka, ale jeśli rytuał jest wykonywany prywatnie, wówczas reprezentuje intymną ceremonię duchową.

Umieszczony powyżej film przedstawia dziwaczny charakter ceremonii. Abramovic miesza razem gęsto zakrzepłą krew jako “przepis” na “malowanie”, który składa się ze słów: “Z ostrym nożem wyciętym głęboko w środkowym palcu lewej ręki zjadaj ból”.

Ceremonia “ma symbolizować związek między mikrokosmosem, człowiekiem i makrokosmosem, Boskością, która jest reprezentacją jednej z głównych maksym w hermetyzmie” jak wyżej, tak poniżej “.

“Abramovic jest znana ze swojej często krwawej sztuki, która konfrontuje się z bólem i rytuałem. Jej pierwszy występ był wielokrotnie powtarzany. Kolejne przedstawienie pokazało, jak rzuciła paznokcie, paznokcie u rąk i włosy w płonącą pięciopunktową gwiazdę – która ostatecznie wskoczyła do środka, powodując utratę przytomności “, pisze Cassandra Fairbanks.

Gotowanie duchowe jest także “okultystyczną praktyką stosowaną podczas rytuałów kultu seksu”, jak wyjaśniono w książce “Gotowanie w duchu z niezbędnymi recepturami afrodyzjaków” – zauważa Mike Cernovich.

Objawienie, że John Podesta, przewodniczący kampanii Hillary Clinton, jest prawdopodobnie zainteresowany dziwnymi, krwawymi ceremoniami okultystycznymi, było zbyt soczyste, by nawet Wikileaks mogli zignorować.

Kolacja “The Podestas” “Spirit Cooking”? To nie to co myślisz. To krew, sperma i mleko matki. Ale głównie krew “, organizacja napisała na Twitterze.

Gaga zafascynowana… sztuką:

Po kolacji i aukcji, której gospodarzem był Alan Cumming (znany aktor, reżyser i biseksualista), goście tańczyli z kilkoma kobietami nago.

https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2380831/Lady-Gaga-nonchalant-as-eats-fake-blood-womans-naked-body-art-show.html

Modlitwa zaproponowana przez czytelniczkę w komentarzach.

Będzie potrzebna PILNA modlitwa w piątek o 18.00 (8 marca 2019).
„Pt 8.03.2019 w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu godz. 18 00 odbędzie się zamknięte spotkanie miejscowych elit na satanistycznym wernisażu Mariny Abramowicz (USA), mające na celu poddanie Polski kultowi szatana.

PROŚBA:

Modlimy się by w ciszy modlić do Boga w imię Jezusa o udaremnienie tej wizyty w piątek o godzinie 18.00

Zatrzymajmy Abramowicz modlitwą!

Modlitwa przeciw satanistce Abramowicz, która nawiedzi Polskę.

6.03.2019

Apel o przybycie na miejsce oraz modlitwę różańcową – w Toruniu (za pieniądze także z budżetu ministra Glińskiego) odbędzie się wystawa satanistyczna a 8 marca ma dojść do aktu poddania Polski Szatanowi.

W najbliższy piątek 8 marca w Centrum Sztuki Współczesnej Toruń odbędzie się wernisaż wystawy Mariny Abramovic: https://marina.csw.torun.pl/

Zarówno to „centrum” jak i sama wystawa jest współfinansowana przez ministra Glińskiego o czym świadczą oficjalne informacje o wystawie umieszczone publicznie.

W internecie można znaleźć takie informacje o tej artystce:

Marina Abramovic na tle zdjęcia młodego Aleistera Crowleya

https://mindcontrolblackassassins.files.wordpress.com/2017/01/aaaabramoviccrowley_thumb.gif?w=373&h=473

Aleister Crowley: https://en.wikipedia.org/wiki/Aleister_Crowley

https://www.pch24.pl/nie-dla-promocji-satanizmu–nie-dla-wspierania-przez-ministerstwo-okultystycznej-sztuki-,66617,i.html

Wielki Post to okres zadumy nad dotychczasowym życiem. To dni skruchy, przyznania się przed Miłosiernym Chrystusem do swoich grzechów. Niestety, nie wszyscy dobrze wykorzystują ten czas. Są tacy, którzy zamiast ukorzyć się przed Synem Bożym, propagują mroczne kulty sił ciemności. Co więcej, ich „występy” finansowo wspiera Ministerstwo Kultury państwa tworzonego w większości przez katolików.

Już 8 marca, a więc w pierwszy w tegorocznym Wielkim Poście piątek, w Toruniu odbędzie wernisaż Mariny Abramović. „Artystka” zaprezentuje mieszkańcom miasta, które ma w herbie Anioła, swoje dotychczasowe „osiągnięcia”.

Oscylują one wobec jednej, mrocznej i przerażającej tematyki, a „twórczość” Serbki w sposób jawny i ostentacyjny nawiązuje do satanizmu, okultyzmu, magii i szamanizmu. „Artystka” występuje z głową kozła, pozuje do zdjęć z rogami, nie unika pokazywania się z pentagramem, a nawet przygotowuje torty w kształcie ludzkiego ciała. Abramović jest znana także ze zdjęcia, na którym widzimy ją obok wizerunku Aleistera Crowleya – twórcy „filozofii”, która dała podstawy powstałemu w USA „Kościołowi Szatana”.

Nie dość, że tak obrzydliwa „sztuka” i jej autorka zawitają na polską ziemię – i to w czasie Wielkiego Postu! – to jeszcze wernisaż w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu jest współfinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Resort jest też oficjalnym partnerem „wystawy” razem z władzami Torunia i województwa kujawsko-pomorskiego.

Czy takich „imprez” oczekiwali Polacy głosujący na partię wicepremiera Piotra Glińskiego? Z całą pewnością nie! Dlatego też mamy prawo domagać się od rządzących ochrony naszego państwa i narodu przed „sztuką” epatującą osobowym złem oraz nawiązującą do mrocznych kultów!

Read more: http://www.pch24.pl/nie-dla-promocji-satanizmu–nie-dla-wspierania-przez-ministerstwo-okultystycznej-sztuki-,66617,i.html#ixzz5hR9ok3D8

Od poniedziałku 4 marca wielu z nas otrzymało sms z apelem o modlitwę w związku z tym wernisażem Mariny Abramovic

Oto fragment tego smsa:

———————————————-

UWAGA
Będzie potrzebna PILNA modlitwa w piątek o 18.00 (8 marca 2019).
„Pt 8.03.2019 w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu godz. 18 00 odbędzie się zamknięte spotkanie miejscowych elit na satanistycznym wernisażu Mariny Abramowicz (USA), mające na celu poddanie Polski kultowi szatana. PROŚBA: spontanicznie zbieramy się w tym czasie wokół budynku CSW, by w ciszy modlić się różańcem. Kto nie może – niech łączy się na Mszy Św. lub w domu. Panie, przebacz Polakom … /…/
Proszę roześlijcie dalej wiadomość.”

Za: http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=7251

5.03.2019

Jan


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment