imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Michalkiewicz ujawnił nazwisko Katarzyny, ofiary księdza pedofila

Strona główna > Polska > Michalkiewicz ujawnił nazwisko Katarzyny, ofiary księdza pedofila Michalkiewicz ujawnił nazwisko Katarzyny, ofiary księdza pedofila Asia Polska 3

Katarzyna jest kobietą, którą jako 13-latkę wywiózł z domu, więził i gwałcił ksiądz pedofil. Dzisiaj zmaga się z zespołem stresu pourazowego, ma depresję, a za sobą kilka prób samobójczych. Sąd przyznał jej zadośćuczynienie od zakonu chrystusowców, do którego należał jej oprawca. Co robisz w tej sytuacji, jeśli jesteś prawicowym publicystą Stanisławem Michalkiewiczem?

Otóż najpierw porównujesz ją do k*rwy, a potem ujawniasz jej nazwisko.

Przedstawiamy 7 kroków, jak się zachowywać, jeśli jesteś prawicowym publicystą i chcesz bezinteresownie zniszczyć kobietę, która jako dziecko była seksualną niewolnicą księdza.

1. Po tym, jak sąd przyznaje jej milion złotych zadośćuczynienia, mówisz o niej: „Wiele pań za mniejsze pieniądze spódniczki podciąga, a tu milion złotych i dożywotnia renta. (…) Miliona złotych to taka panienka jedna z drugą przez całe życie może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa. No to żadne k*rwy nie są tak wynagradzane na całym świecie.”

2. Kiedy kobieta wytacza ci proces cywilny za takie porównania, nie odbierasz wezwań i nie pojawiasz się w sądzie. W końcu sprawa cię nie dotyczy i jesteś za ważny.

3. Po wyroku sądu stanowiącym, że przegiąłeś i Katarzynie należy się od ciebie zadośćuczynienie, nie płacisz. Niech komornik sam zacznie ściągać ci pieniądze z konta.

4. Dziwisz się, że masz puste konto.

5. Bank podaje ci dane wierzycielki, ale ty dalej nie wiesz, o kogo chodzi, bo przecież nie stawiałeś się w sądzie.

6. Komornik wyjaśnia ci jak dobremu, że chodzi o proces z Katarzyną.

7. Zły, ujawniasz w internecie jej prawdziwe nazwisko, bo przecież ofiara księdza-pedofila nie ma wystarczająco źle i warto, żeby wszyscy poznali jej prawdziwą tożsamość. Po dokonaniu tego aktu zemsty wreszcie możesz spać spokojnie.

W przeciwieństwie do niej.

A później wstajesz, krzyczysz aj waj po internetach i znów żebrzesz o kasę od naiwnych frajerów/Red. W-P

Za: https://aszdziennik.pl/128005,stanislaw-michalkiewicz-ujawnil-nazwisko-katarzyny-ofiary-ksiedza-pedofila

Asia
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment