imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Kubuś Puchatek mordercą. Reżyser horroru ma plany, co do kolejnych postaci z bajek

o2ja3duecvpozthzvu47cbp898dd2iew.jpg


Reżyser horroru “Kubuś Puchatek: Krew i miód” planuje stworzyć kolejne filmy tego typu z postaciami z bajek w roli głównej. Widzowie mieliby zobaczyć w nowej, tym razem krwawej odsłonie m.in. Piotrusia Pana oraz Bambi.

31 marca bieżącego roku na ekrany polskich kin trafi horror “Kubuś Puchatek: Krew i miód”. O filmie zrobiło się głośno za sprawą pomysłu twórców na to, by bohaterów legendarnej bajki dla dzieci uczynić… mordercami.

 

ZOBACZ: Dania. Mężczyzna z długim penisem bohaterem bajki dla dzieci. Rodzice oburzeni

 

Stało się to możliwe ponieważ prawa autorskie do książki “Kubuś Puchatek” autorstwa Alana Alexandra Milne’a trafiły do domeny publicznej, więc każdy ma prawo dowolnie wykorzystać ją w swojej twórczości, bez płacenia. 

 

Światowa premiera filmu odbędzie się 15 lutego. Obraz miał już jednak swoją premierę w Meksyku, gdzie wszedł do kin już 26 stycznia i od tego czasu zarobił tam już ponad milion dolarów.

 

 

Tak dobre wyniki finansowe skłoniły twórcę tego “dzieła” do podjęcia decyzji o ekranizacji kolejnych bajek. Rhys Frake-Waterfield poinformował, że zamierza stworzyć nowe filmowe uniwersum, pełne krwawych adaptacji ukochanych opowieści z dzieciństwa – informuje “The Hollywood Reporter”. 

 

Reżyser poinformował, że pracuje już nad kolejnym filmem opartym na przygodach Piotrusia Pana, którego tytuł brzmi: “Piotruś Pan: Koszmar w Nibylandii”. Podobnie jak w oryginale, w horrorze wystąpi Dzwoneczek. W tej wersji wróżka, która jest przyjaciółką głównego bohatera będzie jednak “mocno otyła” i “uzależniona od narkotyków”.

 

ZOBACZ: Pampalini powróci. “Ruszyły prace nad kontynuacją bajki”

 

Kolejna w kolejce jest bajka o sympatycznym jelonku – Bambi, który w filmie Frake-Waterfielda, zamiast być niewinnym zwierzątkiem, ma stać się “okrutną maszyną do zabijania”.

 

Po nich ma przyjść pora na inne popularne bajkowe postaci, których losy będą się ze sobą przeplatać. – Ludzie piszą do mnie, że bardzo chcieliby zobaczyć pojedynek Bambi z Puchatkiem – powiedział reżyser.

dk/ml/ Polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment