imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Finał porwania psów Lady Gagi. Gwiazda pop zaoszczędzi sporą sumę

nuicncjthd4jmp3japcs3q843e1v82wq.jpg


Lady Gaga doczekała się finału dramatycznej sprawy. Znana piosenkarka pop nie musi płacić nagrody za zwrócenie jej psów – orzekł amerykański sąd. Gwiazdę pozwano o niewypłacenie pół miliona dolarów znaleźnego kobiecie, która zwróciła jej dwa uprowadzone czworonogi. Problem w tym, że rzekoma “znalazczyni” psów sama uczestniczyła w ich uprowadzeniu.

Jennifer McBride pozwała amerykańską piosenkarkę w lutym. Jako przyczynę podała niezapłacenie jej pół miliona dolarów nagrody za zwrócenie dwóch skradzionych buldogów Lady Gagi. Dodatkowo kobieta ubiegała się o półtora miliona dolarów odszkodowania

 

Sąd uznał, że piosenkarka nie musi przekazywać powódce żadnych środków. Śledztwo wykazało, że McBride działała w porozumieniu z ludźmi, którzy dwa lata wcześniej zaatakowali wyprowadzającego psy piosenkarki Ryana Fischera.

 

ZOBACZ: “Depp kontra Heard”. Nowy dokument Netflixa o procesie dekady

 

Mężczyzna został postrzelony w klatkę piersiową, co Biuro Prokuratora Okręgowego hrabstwa Los Angeles określiło “aktem przemocy dokonanym z zimną krwią” – donosi serwis BBC. Napastnicy uprowadzili dwa należące do gwiazdy pop buldożki francuskie, trzeci piesek uciekł i został znaleziony przez policję. 

“Porwanie” psów Lady Gagi. Zamieszana w kradzież żądała znaleźnego

McBride, razem z czterema innymi zamieszanymi w napaść osobami, została oskarżona o próbę zabójstwa. W grudniu ubiegłego roku jeden z porywaczy, James Howard Jackson, został skazany na 21 lat więzienia za usiłowanie morderstwa.

 

ZOBACZ: USA. Dwulatka sama wyszła z domu. Zaopiekowały się nią psy

 

Kobieta utrzymywała, że chciała jedynie zapewnić psom opiekę – zwróciła skradzione pupile dwa dni po porwaniu, zaraz po tym, jak Lady Gaga publicznie zaoferowała wysoką nagrodę za oddanie jej buldogów. 

 

Sędzina uznała, że pozywająca piosenkarkę kobieta “ma nieczyste ręce” i nie może czerpać korzyści materialnych, będąc zamieszana w przestępstwo. 

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment