imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Bybit wprowadza darmowy pakiet narzędzi wspierających inteligentniejsze inwestowanie w kryptowaluty

Image_0.jpg


DUBAJ, ZEA, 6 lutego 2024 r. /PRNewswire/ — Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, przeprowadziła ankietę wśród swoich ekspertów i stworzyła darmowy pakiet narzędzi inwestorskich do wyszukiwania zbyt nisko wycenianych projektów. Crypto Investment Analysis Toolkit to zestaw przełomowych narzędzi stworzonych przez Bybit w ramach misji budowania światowej KryptoArki z myślą o bezpiecznym i łatwym inwestowaniu.

Dostrzegając potrzebę stosowania bardziej świadomych i ugruntowanych strategii inwestycyjnych na rynku kryptowalutowym, Bybit stworzyła pakiet przystępnych narzędzi mających upowszechnić podstawowe kompetencje inwestorskie i podnieść skuteczność decyzji inwestycyjnych.

Crypto Investment Analysis Toolkit ma prostą formę darmowych arkuszy Google i przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych inwestorów. Zawarto w nich wiele miarodajnych współczynników i danych do szerszej oceny projektów kryptowalutowych wykraczającej poza samą analizę ceny.

Narzędzia mogą posłużyć do analizy fundamentalnej projektów kryptowalutowych. Tym sposobem inwestorzy mogą na chłodno ocenić rzeczywistą wartość inwestycji, zyskując większy spokój co do podjętych decyzji i podnosząc jakość swoich portfeli.

„Naszą misją jest wzmacnianie inwestorów poprzez dawanie im dostępu do narzędzi i wiedzy potrzebnych do podejmowania bardziej świadomych i ugruntowanych decyzji – powiedział Ben Zhou, CEO Bybit. – Nasz pakiet stanowi namacalny dowód tego, że zależy nam na doskonaleniu środowiska kryptowalutowego. W narzędziach tych połączyliśmy prostotę z dużym potencjałem analitycznym, dając inwestorom klucz do poznania prawdziwej wartości aktywów cyfrowych”.

W Crypto Investment Analysis Toolkit uwzględniono różne aspekty analizy fundamentalnej – od czynników ekonomicznych, przez ogólną kondycję projektu, po jego oddziaływanie społeczne – zapewniając kompleksowe podejście do inwestycji kryptowalutowych. Wprowadzając ten pakiet narzędzi, Bybit po raz kolejny okazuje chęć wspierania poziomu wiedzy i kompetencji w środowisku tradingowym.

Narzędzia dostępne są w językach:

Zacznij rozwijać swoje kompetencje inwestorskie już dziś!

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit powstała w 2018 r. i jest trzecią co do wielkości giełdą kryptowalutową pod względem wolumenu obrotów, która skupia 20 mln użytkowników. Jest to profesjonalna platforma, na której traderzy i inwestorzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem aktualnych mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji można znaleźć na Bybit Press.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.bybit.com

Aktualności: w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2334952/Image.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg

Źródło: Bybit

KONTAKT:

e-mail: [email protected]

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment