imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Bybit powered by SATOS wprowadza regulowaną platformę aktywów cyfrowych w Holandii

1_65.jpg


AMSTERDAM, 28 marca 2024 r. /PRNewswire/ — Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, z dumą ogłosiła dzisiaj uruchomienie regulowanej platformy aktywów cyfrowych w Holandii – Bybit.nl.

Ten strategiczny ruch wynika z nieprzerwanej dbałości Bybit o świadczenie najwyższej klasy usług dla użytkowników, jednocześnie zachowując zgodność z wytycznymi regulacyjnymi. Bybit ugruntował partnerstwo z SATOS w czerwcu 2023 r, kładąc fundamenty pod ogłoszoną dzisiaj emocjonującą inicjatywę. Bazując na wysokiej renomie SATOS i niemal dziesięcioletnim doświadczeniu w branży Bybit zamierza stworzyć godne zaufania środowisko tradingowe dla holenderskich użytkowników, oferując im zróżnicowaną gamę produktów finansowych i narzędzi tradingowych.

Główne korzyści dla holenderskich użytkowników płynące z Bybit Powered by SATOS:

1. Wszechstronna platforma i udoskonalone narzędzia tradingowe: Nowa lokalna regulowana platforma zapewnia holenderskim użytkownikom dostęp do zróżnicowanej gamy produktów finansowych, zasobów edukacyjnych i zaawansowanych narzędzi tradingowych, dając im dostęp do łatwych i efektywnych transakcji.

2. Lokalne wsparcie i zaangażowanie społeczności: Bybit zależy na zapewnianiu dostosowanych do indywidualnych potrzeb usług wsparcia holenderskiej społeczności kryptowalutowej, oferując lokalny support i rozwijając współpracę i innowacje za pośrednictwem inicjatyw społecznościowych.

3. Dostęp do funkcji Bybit Web3: Holenderscy użytkownicy zyskują dostęp do interesujących nowych funkcji Bybit Web3, w tym Portfela Web3 i platformy Airdrop Arcade, które ulepszają ich ogólne wrażenia z korzystania ze środowiska Web3.

Dzięki partnerstwie z SATOS holenderscy użytkownicy mogą wygodnie wpłacać i wypłacać waluty fiat, dokonywać transakcji w ramach ponad 300 par kryptowalut i korzystać z ulepszonych środków bezpieczeństwa aktywów kryptowalutowych. SATOS, który podlega nadzorowi Holenderskiego Banku Narodowego, gwarantuje użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności.

„Cieszymy się, że możemy wprowadzić naszą regulowaną platformę aktywów cyfrowych w Holandii, która wpisuje się w nasze zobowiązanie do zapewniania użytkownikom najlepszej obsługi, jednocześnie zachowując zgodność z regulacjami” – powiedział Ben Zhou, współzałożyciel i CEO Bybit. „Dzięki partnerstwu z SATOS chcemy zapewnić holenderskim użytkownikom bezpieczne i płynne transakcje oraz należące do najlepszych w branży zabezpieczenia i niezrównane wsparcie”.

#Bybit #TheCryptoArk

Bybit Powered by SATOS

W czerwcu 2023 r. giełda Bybit zawarła strategiczny sojusz z SATOS, jednym z najstarszych dostawców usług kryptowalutowych działającym w Holandii i Belgii od 2013 r. Nawiązane partnerstwo potwierdza nasze zobowiązanie do zapewniania naszym użytkownikom najlepszych usług zgodnych z wytycznymi regulacyjnymi.

Bybit

Bybit jest trzecią co do wielkości giełdą kryptowalutową pod względem wolumenu obrotów, która skupia 25 mln użytkowników. Jest to profesjonalna platforma powstała w 2018 r., na której traderzy i inwestorzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Bybit Press.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: [email protected]

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.bybit.com

Aktualności publikowane są oraz w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2311704/Bybit_Satos_Logo.jpg

Źródło: ByBit

Źródło informacji: PR Newswire


Source link

Leave a Comment