imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Bybit i DMCC Crypto Centre ogłaszają dziesięciu finalistów hackatonu Web3 Unleashed: Crypto Innovation Challenge

Image.jpg


VICTORIA, Seszele, 1 grudnia 2023 r. /PRNewswire/ — Bybit, we współpracy z centrum kryptowalut Dubai Multi Commodities Centre (DMCC) w Dubaju, ma zaszczyt ogłosić dziesięciu finalistów hackatonu „Web3 Unleashed: Crypto Innovation Challenge (Uwolnienie potencjału Web3: wyzwanie w dziedzinie innowacji kryptowalutowych)”. W wydarzeniu biorą udział innowacyjne startupy związane z Web3 i aspirujące firmy z ZEA, które maja okazję zaprezentować swój wkład w rozwój rynku zasobów cyfrowych.

Ze 100 zespołów, które zgłosiły chęć udziału, wybrano dziesięć wyróżniających się pod względem przełomowych osiągnięć w różnych sektorach branży blockchain, m.in. w dziedzinie GameFi, finansów zdecentralizowanych (DeFi), NFT i zrównoważonych rozwiązań blockchain. Swoje prace przedstawią one podczas prezentacji 22 listopada.

Zespół EVA.IO jest pierwszym, który stworzył zdecentralizowany system ratingowy oparty na nadzorowanym uczeniu maszynowym dla kryptowalut, DeFi i NFT. Z kolei sieć Cyborg redefiniuje przetwarzanie w chmurze w ramach ekosystemu Polkadot. Dzięki Copin użytkownicy mogą korzystać z analiz głównych traderów on-chain, a Pravica jest pionierem rozwiązań do przesyłania komunikatów peer-to-peer w sieci Web3 oraz infrastruktury do transferu wartości.

Firma Top Ledger wprowadziła rozwiązanie do analityki blockchain dla przedsiębiorstw, Edu3Labs łączy edukację z blockchain, aby zwiększyć satysfakcję ze zdobywania wiedzy, zaś iTeller z powodzeniem prowadzi działalność w branży fintech, m.in. związaną z pozagiełdową wymianą kryptowalut. Z kolei Timeswap otwiera zupełnie nowe możliwości poprzez wprowadzenie całkowicie zdecentralizowanego protokołu pożyczkowego.

Akka zapewnia sprawny ruch aktywów cross-chain z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, a DRIFE, określany jako TAXI 3.0, stawia sobie za cel odświeżenie branży tradycyjnego transportu pasażerskiego. Dziesięć zespołów będzie walczyć o nagrody o łącznej wartości 100000 USDT – nagrodę w gotówce o równowartości 50000 USDT i nagrody dodatkowe warte 50000 USDT, które obejmują dostęp do akceleratora Brinc, licencję uzupełniającą DMCC oraz audyt smart kontraktów od Hacken.

„Hackaton Web3 Unleashed: Crypto Innovation Challenge to coś więcej niż konkurs – to świadectwo transformatywnego potencjału współpracy w erze technologii blockchain – stwierdził Ben Zhou, współzałożyciel i dyrektor generalny Bybit. – Tworzenie otoczenia sprzyjającego rozwojowi innowacji jest jednym z naszych głównych priorytetów w ramach misji zostania światową KryptoArką”.

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 20 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: [email protected]

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.bybit.com

Aktualności: Społeczności i media społecznościowe Bybit

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2272238/Image.jpg
Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg 

Źródło: Bybit

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment