imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Bayern odrzucił kolejną ofertę Barcelony za Roberta Lewandowskiego! Polak zacznie bojkot?

1ynyg4ttyuaf6su8sdy3fnqnjeh4vqwm.jpg


Jak informuje niemiecka gazeta “Bild”, włodarze Bayernu Monachium odrzucili kolejną, już trzecią, ofertę Barcelony w sprawie kupna Roberta Lewandowskiego. Czy Polak w obliczu nieustępliwości działaczy ze stolicy Bawarii zacznie bojkot?

Pierwsza oferta “Dumy Katalonii” opiewała na kwotę 32 milionów euro plus bonusy. Druga oferta była o trzy miliony większa. W obu przypadkach włodarze Bayernu Monachium powiedzieli “nie”.

 

ZOBACZ TAKŻE: Robert Lewandowski i Xavi przyłapani! Tajne spotkanie w restauracji? (ZDJĘCIA)

 

To jednak nie zniechęciło Barcelonę, aby ponowić propozycję kupna Lewandowskiego. Trzecia oferta wynosiła 40 milionów euro plus bonusy, ale nadal nie spotkała się z akceptacją niemieckiego klubu. Ci pragną usłyszeć kwotę na co najmniej 50 mln euro.

 

Niemieccy dziennikarze zastanawiają się, czy wobec tak trudnych negocjacji pomiędzy oba klubami, Barcelona będzie chciała wydawać tak duże pieniądze, mając w perspektywie pozyskanie Lewandowskiego za dwanaście miesięcy… za darmo. Polakowi bowiem kończy się kontrakt z Bayernem w czerwcu przyszłego roku.

 

 

Kapitan naszej kadry chciałby jednak odejść z Bayernu już tego lata i nie wyobraża sobie powrotu do Monachium. Co ciekawe, honorowy prezes Bayernu Monachium Uli Hoeness jest przekonany, że Polak nie odejdzie w tym roku.

 

– Lewandowski nie ma kontuzji, ani żadnych innych wymówek, by nie pojawić się na treningach. Robert jest sportowcem, który zawsze zachowywał się profesjonalnie i bez zarzutów. Jestem przekonany, że wystąpi dla Bayernu w kolejnym sezonie – rzekł Hoeness, cytowany przez “Bild”.

 

Ta sama gazeta sugeruje jednak, że Lewandowski będzie chciał bojkotować treningi Bayernu, jeżeli klub nie wyrazi zgody na transfer. “Nie ma takiej opcji, aby pojawił się ponownie na Sabener Strasse” – czytamy. Tamtejsze media donoszą, że Polak w ostateczności zgłosi kontuzję.

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment