imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Bank Pekao S.A. z najlepszą bankowością online dla przedsiębiorstw w Europie Środkowo-Wschodniej

1_13.jpg


Fot. PAP/M. Moryl (1)

Bank Pekao S.A. otrzymał 30 listopada nagrodę za najlepszą bankowość elektroniczną oraz drugie miejsce w kategorii kredytowania online dla sektora MŚP. Nagrody przyznało stowarzyszenie SME Banking Club, w trakcie gali wieńczącej CEE23 SME Banking Conference w Krakowie.

Nagrody SME Banking Club zostały przyznane po analizie ponad 90 elementów oferty online banków komercyjnych oraz instytucji finansowych dla sektora MŚP w Europie Środkowo-Wschodniej. Nagrody i wyróżnienia przyznane w Krakowie trafiły do najlepszych banków i instytucji finansowych regionu.

„Nagroda jest zwieńczeniem naszych wieloletnich prac nad kanałem bankowości elektronicznej. Digitalizacja, zdalna obsługa klientów, samoobsługa klientów to elementy, na które strategicznie stawiamy i je rozwijamy” – podkreśla Andrzej Fürstenberg, dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej i Digitalizacji Procesów w Banku Pekao S.A.

Dodaje, że Bankowi Pekao zależy na tym, aby sprzedaż produktów kartami, rachunkami czy produktami gotówkowymi odbywała się w każdym miejscu kuli ziemskiej i o każdej porze dnia i nocy. Dlatego bank oferuje klientom technologię, która to umożliwia.

„Połączenie dwóch elementów: sprawnego, kompetentnego doradcy i świetnie funkcjonującej bankowości elektronicznej gwarantują sukces taki jak dzisiaj” – zaznacza Andrzej Fürstenberg.

Bank Pekao zdobył również drugie miejsce w kategorii kredytowanie online dla małych i średnich przedsiębiorstw.

„To wyróżnienie pokazuje, że Bank Pekao idzie w dobrym kierunku, jeżeli chodzi o rozwój naszej oferty. Wyróżnia nas to, że klienci mogą zawnioskować o finasowanie długo- i krótkoterminowe w pięciu prostych krokach. Sam proces jest intuicyjny, funkcjonalny i dostępny ze wszystkich urządzeń mobilnych” – mówi Agnieszka Durlej, dyrektor Biura Strategii i Rozwoju Banku Pekao S.A.

Agnieszka Durlej dodaje także, że Bank Pekao wkrótce uruchomi limit dla transakcji skarbowych zabezpieczających ryzyko walutowe oraz wielocelowy limit na gwarancje i akredytywy.

Źródło informacji: PAP MediaRoom


Source link

Leave a Comment