imalopolska

najnowsze wiadomości

Świat

Zrobił wiele, by dostać się do radiowozu. Wszystko uwieczniły kamery

peyhw2ny9xu22ph1pdrf659xtu7v8wh8.jpgDepartament Bezpieczeństwa Drogowego i Pojazdów Silnikowych na Florydzie opublikował nagranie, na którym widać próbę włamania do radiowozu. Jednak przestępcą w tym przypadku nie jest człowiek, a niedźwiedź. Zwierzę prawdopodobnie było głodne i starało się dostać do auta z nadzieją na znalezienie przekąsek.

W piątek Departament Bezpieczeństwa Drogowego i Pojazdów Silnikowych Florydy opublikował informację o poszukiwaniu włamywacza znanego jako “Miś”. Dołączono także nagranie z kamer bezpieczeństwa, na którym widać próbę włamania.

 

Przestępca także jest dobrze widoczny, jednak raczej nie ma szans na postawienie go przed wymiarem sprawiedliwości, bowiem włamywaczem jest niedźwiedź. 

Niedźwiedź chciał się włamać do radiowozu

Na krótkim filmiku widać, jak zwierzę stara się otworzyć drzwi radiowozu. Niedźwiedź używa zarówno łap jak i pyska, starając się ze wszystkich sił dostać do wnętrza auta.

 

Próba włamania ostatecznie zakończyła się niepowodzeniem. Ale niedźwiedziowi nie udało się to tylko i wyłącznie z uwagi na fakt, że samochód był zamknięty na klucz, w przeciwnym wypadku niedźwiedź prawdopodobnie dostałby się do środka. 

 

Wideo udostępniło konto Florida Highway Patrol Troop F (na Instagramie: fhp__swfl).

 

Wszystko wskazuje na to, że zwierzak był głodny i starał się włamać do radiowozu w poszukiwaniu przekąsek. 

 

Służby zalecają zamykanie drzwi samochodów na parkingu i unikanie trzymania jedzenia czy picia w autach. Wszelkiego rodzaju artykuły spożywcze mogą przyciągnąć zwierzęta, które – w szczególności głodne – stanowią niebezpieczeństwo. 

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment