imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Zamieszanie wokół powrotu Johnny’ego Deppa do “Piratów z Karaibów”

9g17za4vdob3psb91mmmsm25nsvoqg43.jpg


“Piraci z Karaibów” doczekali się aż pięciu części. W każdej z nich pojawiła się postać kapitana Jacka Sparrowa. O kolejnej mówi się już od kilku lat. W mediach pojawiały się informacje, jakoby główną postać zagrała tym razem kobieta. Mówiło się o tym, że w główną rolę miałaby się wcielić Margot Robbie.

 

W szóstej odsłonie pirackiej serii Margot Robbie miała wcielić się w główną bohaterką, prawdopodobnie żeński odpowiedniki Jacka Sparrowa. Aktorka wyjawiła jednak w rozmowie z “Vanity Fair”, że wytwórnia Disney zrezygnowała z nowych “Piratów”. 

 

To tylko podsyciło plotki o powrocie Johnny’ego Deppa jako kapitana Sparrowa. Hollywoodzki aktor po raz ostatni wcielił się w tę rolę w 2017 r. w “Zemście Salazara”. Z informacji “The Sun” wynika, że słynny hollywoodzki aktor jest przewidziany w kolejnej produkcji części, a zdjęcia próbne miałyby ruszyć w Wielkiej Brytanii w lutym 2023 r. 

 

Brytyjski dziennik powołuje się na osoby związane z produkcją filmu realizowanego przez Disneya. Jego roboczy tytuł brzmi “A Day At The Sea” (Dzień na morzu).

 

ZOBACZ: Hollywood lubi karać grzeszników, a później wybaczać. Jak będzie z Deppem?

Johnny Depp wróci do “Piratów z Karaibow”?

Rozmówcy “The Sun” przekazali informację, że jak na razie wszystko jest na wczesnym etapie. Johnny Depp ma wziąć udział w zdjęciach próbnych zanim ruszy produkcja najnowszego filmu o kapitanie Jacku Sparrowie. 

 

Przypomnijmy, że aktor wygrał kilka tygodni temu sprawę o zniesławienie, którą wytoczył Amber Heard. Od tego czasu temat jego kariery powrócił do mediów jak bumerang. Większość osób od lat liczy na to, że gwiazdor wróci do roli Jacka Sparrowa. W mediach zaczęły pojawiać się co raz to kolejne doniesienia o możliwym powrocie aktora do filmowej serii Disneya.

 

“The Sun” informuje, że wszystkie pozostałe szczegóły nowej produkcji są trzymane w tajemnicy, jednak według informacji brytyjskiej gazety za realizację projektu ma odpowiadać producent Bruce Hendrick, który pełnił tę funkcję w pierwszych trzech filmach o Jacku Sparrowie. 

 

Nie wszystkie media dają jednak wiarę tym informacjom. Według “Daily Mail” wieści o powrocie Deppa do słynnej hollywoodzkiej serii są fałszywe. 

 

ZOBACZ: “Malował po ścianach krwią z odciętego palca”. Czy to koniec kariery Johnny’ego Deppa?

Depp wróci do reżyserowania

Jak na razie wiadomo, że Johnny Depp wraca do reżyserowania filmów. Gwiazdor pracuje nad projektem, którego bohaterem będzie słynny włoski artysta Amedeo Modigliani. Wśród producentów przedsięwzięcia znalazł się Al Pacino. Zdjęcia powinny rozpocząć się wiosną przyszłego roku w Europie. 

 

W sierpniu zaś opublikowano zdjęcia z planu najnowszego filmu, w którym gra Johnny Depp. Jest zatytułowany “Jeanne du Barry”.  Prace na planie trwają od lipca tego roku. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Maïwenn.

mk/zdr/The Sun/Daily Mail

Czytaj więcej


Source link

Leave a Comment