imalopolska

najnowsze wiadomości

Świat

USA: Zabiła przyjaciółkę i zabrała jej dziecko. Usłyszała wyrok

zzyhrzpij6wiwppsmnpf1fd2t4upi2ci.png


Kobieta z Teksasu oskarżona o zabicie swojej przyjaciółki i porwanie jej dziecka została skazana na 55 lat więzienia. 37-latka przyznała się do morderstwa.

33-letnia Heidi Broussard i 37-letnia Magen Fieramusca z Teksasu przyjaźniły się od ponad dekady.

 

12 grudnia 2019 roku Broussard i jej nowonarodzona córka zaginęły. Ciało kobiety zostało później znalezione w pojeździe na posesji Fieramuski. Dziecko było w domu kobiety, nic mu się nie stało.

 

Fieramusca został oskarżona o porwanie przyjaciółki i jej uduszenie oraz o porwanie jej dziecka.

Mówiła, że jest w ciąży

Morderczyni przekonywała wszystkich, że jest w ciąży w tym samym czasie, co jej przyjaciółka. Shen Carey, partner ofiary powiedział śledczym, że “obie kobiety rozmawiały o możliwości porodu tego samego dnia”. Nie jest jasne, czy Fieramusca kiedykolwiek była w ciąży.

 

Kobieta powiedziała przyjaciołom i swojemu byłemu chłopakowi, że ​​urodziła. Następnie próbowała przedstawić dziecko odebrane przyjaciółce jako własne.

 

ZOBACZ: Ukryła dziecko przed gangsterami i pobiegła w inną stronę. Nie mieli litości

 

Agenci FBI poszukujący Broussard i jej córki podążali za byłym chłopakiem Fieramuski, Christopherem Greenem. Podeszli do niego, gdy wychodził z jednego ze sklepów. Pokazali mu ulotkę ze zdjęciami zaginionej matki i dziecka. Mężczyzna miał odpowiedzieć: – To dziecko jest w moim domu.

 

Oskarżona powiedziała śledczym, że urodziła w centrum porodowym i tego samego dnia przyniosła dziecko do domu. Podczas przesłuchania przez śledczych nie mogła sobie przypomnieć nazwy ośrodka.

Wyrok: 55 lat więzienia

Sąd skazał Magen Fieramuscę na 55 lat więzienia. 

 

W ramach ugody “Fieramusca zrzekła się prawa do apelacji, co oznacza, że ​​jej sprawy nie pozostaną otwarte dla sporów sądowych po skazaniu” – powiedział we wtorek prokurator okręgowy hrabstwa Travis, José Garza.

an/pgo/cnn.com

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment