imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od 5 września w Polsacie

u4tgn9erd6tuyrni1z7k8o5wryq5fdh9.jpg


Co czeka widzów w kontynuacji 13. edycji? Dziesięć nowych odcinków show! Po przerwie spowodowanej pandemią Covid-19 znów będziemy oglądać doskonałe metamorfozy uczestników programu. Kto zostanie jej zwycięzcą i przeznaczy wygrane 100 tysięcy na wybrany cel charytatywny? Tego dowiemy się pod koniec roku. “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od 5 września w sobotę o godz. 21:55 w Polsacie

Artyści pokazali już, że stać ich na wiele. Możemy zapewnić, że epidemia nie zgasiła w nich motywacji. Pełni werwy oraz nowych pomysłów przygotowują się do nagrań kolejnych odcinków, żeby co tydzień niezmiennie zaskakiwać fanów programu.

 

ZOBACZ: „Taniec z Gwiazdami”: Powrót programu i pierwszy werdykt

 

W 13. edycji show biorą udział: piosenkarki Gosia Andrzejewicz i Marta Gałuszewska, aktorki Natalia Avelon i Kamila Boruta, aktorzy: Maurycy Popiel, Filip Gurłacz i Karol Dziuba oraz czadowy Czadoman, czyli król dyskotek Paweł Dudek. W jury zasiadają: Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski, Katarzyna Skrzynecka i zwycięzca 12. serii Adam Strycharczuk. Program prowadzi najlepiej na świecie zgrany duet – Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

 

Wideo: Gosia Andrzejewicz i Maciej Dowbor byli gośćmi “Nowego Dnia” w Polsat News

 

  

 

Wszystko się może zmienić 

 

Wiosną wyemitowane zostały dwa odcinki, po których na prowadzeniu jest Filip Gurłacz a tuż za nim plasują się Karol Dziuba i Gosia Andrzejewicz. Jednak wszystko jeszcze może się zmienić, bo 13. edycja będzie miała w sumie dwanaście odcinków. Oznacza, że jesienią zobaczymy ich jeszcze dziesięć! I zapewniamy, że na brak emocji z pewnością nie będzie można narzekać!

 

ZOBACZ: O fenomenie muzyki disco polo. “Taki Zenon Martyniuk – u niego zawsze teksty to wysoka kultura”

 

Producentem programu jest firma Endemol Shine Polska. Muzycznie nad projektem czuwa Marcin Urban. Reżyserem jest Bolesław Pawica. Choreografię nadzoruje Chris Adamski, a za charakteryzację odpowiedzialna jest Małgorzata Maykut. Pod kątem wokalnym uczestnikami opiekuje się Agnieszka Hekiert.

 

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od 5 września w sobotę o godz. 21:55 w Telewizji POLSAT.

 

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie – @twojatwarzbrzmiznajomo

sgo/Polsat

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment