imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Tusk Innovation ogłasza nowe produkty na Black Friday

TUSK_PRODUCT_ZEN.jpg


Business Wire/Tusk Inc. Limited

KUALA LUMPUR, Malezja–(BUSINESS WIRE)– Tusk Inc. Limited (www.tusklimited.com), firma założona w 2012 r. jako spółka zarządzająca kapitałem z siedzibą w Kuala Lumpur, która posiada oddziały na całym świecie i jest jednym z wiodących dostawców rozwiązań elektrycznych skupiającym się na produkcji sprzętu do wydobywania kryptowalut, wyposażenia z zakresu energii słonecznej i adapterów, ogłasza nowe produkty z okazji Black Friday. Linia produktowa obejmuje głównie rozwiązania elektryczne. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://tusklimited.com/products.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20221116005540/pl/.

Jako jeden z wiodących dostawców rozwiązań elektrycznych, Tusk Innovation ogłasza rabaty w wysokości 30% z okazji Black Friday na zestawy sprzętu do wydobywania bitcoinów, które obejmują panele słoneczne i koparkę bitcoinów. Umożliwiają one nieprzerwane wydobywanie kryptowalut bez konieczności podłączenia do dużych źródeł energii elektrycznej, co stanowi odpowiedź na poważny problem w branży, jakim jest energochłonność procesu wydobycia.

Wraz z niedawnym odejściem od materiałów polikrystalicznych na rzecz materiałów fotowoltaicznych, firma Tusk Innovation przetestowała długoterminową skuteczność zestawienia produktów wykorzystujących energię słoneczną z koparkami kryptowalut, co okazało się najbardziej wydajnym rozwiązaniem. Inwestorzy Tusk Innovation mogą teraz z łatwością wydobywać kryptowaluty bez zakłóceń, ciesząc się mniejszym ryzykiem, a zarazem maksymalną wysokością zysku.

Opracowane rozwiązanie ma na celu ograniczenie zużycia energii elektrycznej przez klientów podczas kopania kryptowalut, o czym poinformował w zeszłym tygodniu dyrektor operacyjny firmy, John Walls.

„Według powszechnie krążących informacji dotychczasowe koparki kryptowalut mogły wymagać zbyt dużych ilości energii elektrycznej, dlatego opracowaliśmy rozwiązanie, które sprawdzi się w praktyce” – powiedział Walls.

Korzyści z wydobycia

Chociaż założenie farmy kryptowalut jest inicjatywą godną podziwu i dla wielu wiąże się z wysokim poziomem zysków, powszechnie uznaje się, że mogą one również generować znaczne koszty, w szczególności pod względem zużycia energii elektrycznej. Dzięki zapewnieniu panelu słonecznego niepowiązanego z rozliczeniami energii elektrycznej oraz koparki bitcoinów, która umożliwia jednoczesne kopanie dwóch kryptowalut, firma Tusk Inc stworzyła rozwiązanie, które sprawdzi się w perspektywie długoterminowej. Umożliwia ono wydobywanie kryptowalut bez obaw o wahania rynku.

Z siedzibą w sercu Kuala Lumpur w Malezji oraz w Zjednoczonym Królestwie, firma Tusk Inc. wyróżnia się na tle innych, oferując klientom usługi w zakresie rozwoju portfela kryptowalut oraz procesory graficzne producenta prowadzącego działalność na trzech kontynentach. Posiada ona również obszerne doświadczenie między innymi w zakresie rozwoju technologii łańcucha bloków oraz rozwiązań umożliwiających kopanie bitcoinów.

Informacje o Tusk

Firma Tusk Inc., założona w 2012 r. przez zespół ekspertów ds. zarządzania, do którego na późniejszym etapie dołączyli eksperci ds. technologii, jest obecnie jednym z wiodących dostawców rozwiązań elektrycznych. Firma może się również poszczycić umiejętnością skutecznego zarządzania ryzykiem, jako że od ponad dekady prowadzi działalność w branży zarządzania ryzykiem. Dzięki kilku nowym rozwiązaniom technologicznym firma włączyła do systemu zarządzania ryzykiem mniej ryzykowne przedsięwzięcia, w tym wydobywanie kryptowalut z wykorzystaniem materiałów fotowoltaicznych.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20221116005540/pl/.

Źródło: Tusk Inc. Limited

KONTAKT:

John Walls

kierownik ds. PR

e-mail: [email protected]

tel. (+60)1117000943

Źródło informacji: Business Wire

 


Source link

Leave a Comment