imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Tragedia w Spytkowicach. Opublikowano zdjęcie podejrzanego

p2shhkg114ghuimtwnk2d47ujzishd77.jpgW domu w Spytkowicach w województwie małopolskim znaleziono dwie nieżyjące kobiety. Małopolscy policjanci prowadzą poszukiwania mężczyzny, który jest podejrzany w sprawie. Udostępniono jego porter oraz rysopis. Możliwe, że 54-latek planuje uciec z kraju.

Policjanci relacjonują, że w środę po południu po wejściu siłowym do jednego z domów jednorodzinnych w Spytkowicach w powiecie wadowickim odkryto ciała dwóch kobiet w wieku 73 i 48 lat. Lokalne media twierdzą, że to matka i córka.

 

Jak wskazano, posiadały one obrażenia, które mogły wskazywać, że w sprawę są zamieszane osoby trzecie. Na miejscu od wielu godzin trwają czynności policyjne pod nadzorem prokuratora.

Policja pilnie poszukuje 54-latka

Funkcjonariuszom udało się wstępnie ustalić, że sprawcą może być 54-letni Mirosław Marek, który na podstawie polecenia prokuratury jest poszukiwany.

 

ZOBACZ: Gdańsk. 40-latek oddał się w ręce policji. Był poszukiwany od 14 lat

 

Mężczyzna może poruszać się samochodem osobowym marki Nissan Mikra o nr rej KWA 45544 w kolorze białym, w kierunku granicy z Niemcami. Poszukiwany ma ok. 190 cm wzrostu i waży ok. 100 kilogramów. Jest muskularnej budowy ciała. Zdjęcie można zobaczyć na stronie małopolskiej policji.

 

Wszelkie osoby mające informacje o miejscu przebywania tej osoby proszone są o bezzwłoczny kontakt z policją pod numerami telefonu: 47 83 27 201 lub 112. Policja ostrzegła, że mężczyzna może być niebezpieczny i zaapelowała o zachowanie ostrożności.

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment