imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Teoretyczna wolność Polski. Prof. Maria Dorota Majewska

a-59-e1541930940674

Strona główna &gt Zdrowie &gt Teoretyczna wolność Polski. Prof. Maria Dorota Majewska Teoretyczna wolność Polski. Prof. Maria Dorota Majewska a303 Zdrowie

Sejm odrzucił obywatelski projekt ustawy o dobrowolności szczepień, która jest normą w większości krajów Europy. To smutny dzień dla większości Polaków i dzień hańby dla sejmu. Po raz kolejny skorumpowani i aroganccy lub bezduszni i ignoranccy posłowie (z wyjątkiem kilkunastu mądrych i uczciwych) pokazali jak bardzo gardzą polskimi obywatelami, którzy tychże posłów wybrali i utrzymują. Gardzą i kpią z milionów okaleczonych szczepieniami dzieci i ich rodziców, oraz cynicznie żerują na ich tragediach.

Ironiczne jest to, że ten policzek został wymierzony Polakom przez polityków w 100 rocznicę odzyskania wolności Polski. Zniewolenie polskich obywateli przez kartele farmaceutyczno-medyczne oraz rząd to zaiste wymowny dowód na tę „wolność”. Obecna sytuacja w zakresie przymusu szczepień jest znacznie gorsza od tej z okresu PRL, gdzie szczepienia też były obowiązkowe, lecz było ich wielokrotnie mniej, były one bezpieczniejsze i stosunkowo łatwo można było z nich zrezygnować. Różnice wynikają głównie z tego, że wtedy stosowano proste szczepionki pochodzące z firm polskich i wschodnio-europejskich, które nie były produkowane dla zysków, a dziś stosuje się szczepionki globalnych koncernów farmaceutycznych, produkowane dla wielomiliardowych zysków. Amerykańska Agencja Kontroli Chorób (CDC), która narzuca programy szczepień, przyznała, że nie prowadzi się badań analizujących długofalowe bezpieczeństwo szczepionek i ich kombinacji powszechnie stosowanych w pediatrii. Zarówno polskie jak i amerykańskie czy inne programy szczepień „ochronnych” są więc niekontrolowanymi, nielegalnymi eksperymentami na dzieciach, których skutki – jak wiemy – są tragiczne.

Były minister Bartłomiej Sienkiewicz powiedział, że Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie. Teraz widzimy jak wiele miał racji, bo skorumpowani przez międzynarodowe kartele farmaceutyczne polscy politycy odebrali Polakom nawet prawo decydowania o własnym zdrowiu i życiu. W 100 lat po odzyskaniu rzekomej wolności Polski wolność Polaków ogranicza się praktycznie do prawa do rezygnacji z dzieci lub ucieczki z Polski. Alternatywą jest indywidualny i zbiorowy opór przeciw medycznemu zniewoleniu.

Prof. Maria Dorota Majewska


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment