imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Totalitarny przymus szczepień zostanie, Polacy są zbyt głupi żeby oceniać niebezpieczeństwo powikłań?

aooq

Strona główna &gt Zdrowie &gt Totalitarny przymus szczepień zostanie, Polacy są zbyt głupi żeby oceniać niebezpieczeństwo powikłań? Totalitarny przymus szczepień zostanie, Polacy są zbyt głupi żeby oceniać niebezpieczeństwo powikłań? Jan Zdrowie

Niestety, kampania propagandowa mająca na celu przestraszenie Polaków okazała się być przygotowaniem do odrzucenia obywatelskiego projektu ustawy znoszącej przymus szczepień. Oznacza to, że nadal szczepionki będą przymusowe.

Można założyć, że sytuacja w zakresie wolności będzie się pogarszać. Fanatycy szczepień dostali wiatru w żagle i domagają się zakazu przyjmowania do szkół i przedszkoli dzieci, które nie są szczepione.

Dodatkowo partia Nowoczesna zaproponowała ustawę, która uzależnia zapomogę na dziecko zwaną 500+ od tego czy rodzice zgodzili się na wstrzyknięcie dziecku rozmaitych substancji.

Ciekawe ilu rodziców bezrefleksyjnie pobiegnie ryzykować zdrowiem swoich pociech poprzez ryzyko powikłań poszczepiennych dla marnych 500 złotych? Prawdopodobnie bardzo dużo.

Ci biedni ludzie robiąc to nie będą rozumieć tego, że poddają swoje dzieci eksperymentowi medycznemu, który może się nie udać. Zapewne nie będą sobie też zdawać sprawy ile kosztują miesięcznie rehabilitacje dziecka z powikłaniami poszczepiennymi.

Domagając się utrzymania totalitaryzmu medycznego, zwolennicy szczepień często przyznają, że co prawda szczepieniu towarzyszy ryzyko, ale jest ono akceptowalne, bo trochę kalek to poświęcenie ponieważ robimy to dla dobra ogółu, który oczywiście zyskuje.

Większość zwolenników totalitaryzmu medycznego i przymusowych eksperymentów medycznych w postaci szczepionek, zakłada oczywiście, że powikłania nie wystąpią u ich dzieci tylko u cudzych.

Za: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/totalitarny-przymus-szczepien-zostanie-polacy-sa-zbyt-glupi-zeby-oceniac-niebezpieczenstwo

Data publikacji: 10.11.2018


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment