imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Talogy ujawnia nową tożsamość marki zrzeszającej PSI Talent Management i wszystkie przejęte podmioty

2_3_0.jpg


Zrzeszając 600 ekspertów z 17 organizacji w ponad 20 krajach świata, Talogy pomaga ponad 10 tys. organizacji na całym świecie odkrywać największe talenty dzięki połączeniu psychologii i technologii.

GLENDALE, Kalifornia, 15 marca 2022 r. /PRNewswire/ — Jaki jest sekret zatrudniania i rozwijania właściwych talentów? Często tkwi on w potężnym połączeniu psychologii i technologii.

Łącząc psychologię z technologią oraz wykorzystując ponad 75-letnie doświadczenie w wyszukiwaniu i rozwijaniu największych talentów, Talogy ułatwia swoim klientom podejmowanie trafniejszych decyzji dotyczących zasobów ludzkich. Dotyczy to całego cyklu życia pracownika – niezależnie od tego, czy celem organizacji jest wyselekcjonowanie największych talentów, lepiej ukierunkowany rozwój pracowników, czy też poprawa kultury organizacyjnej.

Peter Celeste, prezes Talogy, powiedział:

„rozwijamy się w błyskawicznym tempie – zarówno pod względem organicznym, jak i poprzez realizację przejęć. Łączymy błyskotliwe umysły, umiejętności i technologie w zarządzaniu talentami, aby rozszerzyć nasz globalny zasięg i zwiększyć wachlarz możliwości. Nasi eksperci są podekscytowani możliwością współpracy z klientami, którzy projektują wiarygodne, rzetelne i angażujące rozwiązania w zakresie wyszukiwania i rozwoju talentów, które trzęsą całą branżą”.

Luiza Cortezian, wiceprezes Talogy ds. marketingu, dodaje:

„w Talogy wykorzystujemy potęgę psychologii w połączeniu z technologią, aby wspierać organizacje w realizacji ich celów związanych z rozwojem talentów. Tworząc nazwę firmy, szukaliśmy czegoś autentycznego, zapadającego w pamięć i zrozumiałego, co dałoby wgląd w to, kim jesteśmy i w jaki sposób mierzymy się z wyzwaniami związanymi z talentami”.

„Przyrostek >>ologia<< oznacza >>naukę<< lub >>badanie<<. Jest to wspólny mianownik dla psychologii i technologii. Talent z kolei jest naszym obszarem specjalizacji. Nazwa Talogy powstała zatem z połączenia słów: talent, psychologia i technologia. Nasza nowa tożsamość marki dobrze odzwierciedla naszą innowacyjną kulturę i globalne możliwości” – dodaje.

Talogy zrzesza takie podmioty jak: PSI Talent Management, Cubiks, Caliper, JCA Global, Performance Assessment Network, Select International, EB Jacobs, IPAT, Ottmann, Human Scope, Performance Based Selection, a&dc, Innovative HR Solutions, OPRA, Human Systems Technology (HST), Propel, i Solvably.

Talogy

Talogy to zespół ekspertów w dziedzinie zarządzania talentami. Tworzy on ogólnoświatowe rozwiązania z zakresu wyszukiwania, selekcjonowania, rozwijania i angażowania utalentowanych osób. W ramach współpracy między czołowymi psychologami, naukowcami, programistami i konsultantami z dziedziny HR, łączy potęgę psychologii z technologią, ułatwiając podejmowanie optymalnych decyzji dotyczących zasobów ludzkich w oparciu o dane. Mając na koncie ponad 30 milionów ocen realizowanych każdego roku w ponad 50 językach, pomaga klientom w dążeniach do odkrywania doskonałości organizacyjnej. http://www.talogy.com

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1727124/Talogy_Logo.jpg  

Źródło: Talogy

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment