imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Tak, to prawda że PiS i PO to to samo zło !

Strona główna > Polska > Tak, to prawda że PiS i PO to to samo zło ! Tak, to prawda że PiS i PO to to samo zło ! Jerzy Ulicki-Rek Polska 2

Jak najbardziej jest to prawda. To partie przeżarte Żydami i Ukraińcami. Dla nich interes USA Izraela i banderoUkrainy jest ważniejszy niż interesy Polski i Polaków.

Jak najbardziej jest to prawda. To partie przeżarte Żydami i Ukraińcami.

Anty-POLSKIE i z maską przykrywającą ich fałszywe chrześcijaństwo bo pod nią kryją się antychrześcijanie. Brunatna zaraza.

Judzą do wojny z Rosją, miliardami z naszych podatków wspierają bandytów jak nazi AZOV i reżim który na Ukrainie pobudował pomniki banderowcom, tym zwyrodniałym bestiom, którzy mordowali Polaków.

Reżim który został zainstalowany po krwawym zamachu stanu a przewrót był finansowany przez żydo-USA i zachodnich wasali w tym przez Polskę. Ten reżim który dziś tam rządzi nie demokratycznie i nie samodzielne, bo jest wykonawcą amerykańskich sponsorów i żywicieli.

Tak PIS i PO to to samo zło. Wywodzą się z tego samego korzenia AWS.

Im szybciej Polacy dostrzegą kogo interesy reprezentuje PIS i PO tym lepiej będzie dla dobra Polski i dla nas Polaków naszego bezpieczeństwa.

Sprowadzając i to bez przeprowadzenia referendum w narodzie sprowadzili na Polską Ziemię obce wojska USA, tak jak niegdyś nasi przodkowie Krzyżaków, PiS dokonał zamachu na nasze bezpieczeństwo i na życie na nas Polaków. Bo w razie agresji NATO czy choćby USA na Rosję, Polska stanie się celem rosyjskich rakiet z głowicami atomowymi. A to jest równe z biologiczną zagładą nas Polaków i unicestwieniem naszego kraju.

Putin wyraźnie powiedział, że Rosja nie będzie się ani sekundy zastanawiać i dokonywać selekcji gdy zostanie napadnięta przez NATO lub USA to cały swój nuklearny potencjał skieruje na te kraje w których są bazy USA i to obojętnie czy jest tam z broni atomowa czy też nie. Jasno powiedział że Rosja by chronić swój wielonarodowościowy naród nie zawaha się ani sekundy by użyć i zniszczyć definitywnie każdego wroga, agresora który ośmielił się zaatakować Rosję.

A poza tym, Polska popiera bez wstydu USA które okupuje Syrię, rabuje tam złoża ropy naftowej i jest w Syrii bez zgody ONZ. To USA od 2001 roku morduje ludność w Afganistanie, to USA zniszczyło kraje Bliskiego Wschodu i terroryzuje i szantażuje te kraje które nie chcą być neo-koloniami USA. To USA popiera izraelską okupację Ziem Palestyńczyków i wtrąca się wszędzie używając represje, szantaż, groźbę użycia siły i też tej siły faktycznie używa w stosunku do niepodległych od USA państw po to by zainstalować tam swoje wasalskie reżimy i te kraje eksploatować oraz jak Polskę czy Ukrainę używać do swoich celów, szczucia na Rosję i prowokować do konfliktu zbrojnego.

A PiS i PO bezwstydnie popierają nie tylko wrogą Polsce banderowską Ukrainę która ma na sumieniu tysiące zabitych, zamordowanych przez bander reżim w Donbasie i zbombardowane tam miast ale popiera ten światowej sławy bandycki kraj zwany USA.

Tak więc Polacy głosujcie w końcu na Polaków dla których dobrem Polski jest Polska i nasze Polaków bezpieczeństwo a nie głosujcie na polskojęzycznych żydów i ukraińców którzy dbają wyłącznie o interesy swoje i swoich sponsorów amerykańskich a nam Polakom by się przypodobać rzucają pod publiczkę hasła o „niepodległości” Polski i o agresji Rosji.

Rosji, która nota bene nie ma i nie rości do Polski żadnych pretensji terytorialnych tak jak to wyraźnie czyni banderowcami rządzona Ukraina.

Niech w końcu otworzą się wszystkim zaślepionym Polakom tą nachalną POPIS propagandą oczy ale też głównie umysły !!!

Za: http://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/151570,tak-to-prawda-ze-pis-i-po-to-to-samo-zlo

13.11.2019

Jerzy Ulicki-Rek

https://www.polskawalczaca.com/

banderowska V kolumna w PolsceIII RPPolska neokolonią syjonizmupolskojęzyczna demonokracja parchlamendarnaPOPiSreżim III RP
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment