imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Światowa elita chce WYMAZAĆ wszelką wiedzę i stosowanie naturalnych środków leczniczych, a sami używają ich dla swojej długowieczności

a-177-1200x630

Strona główna &gt Zdrowie &gt Światowa elita chce WYMAZAĆ wszelką wiedzę i stosowanie naturalnych środków leczniczych, a sami używają ich dla swojej długowieczności Światowa elita chce WYMAZAĆ wszelką wiedzę i stosowanie naturalnych środków leczniczych, a sami używają ich dla swojej długowieczności a303 Zdrowie 0

Mroczną stronę zachodniej medycyny usunięto z amerykańskich książek historycznych i z wyszukiwarki Google, wraz ze śladami prawdy o sukcesie naturalnych metod i leków homeopatycznych. Każdy lekarz który spróbuje „recenzować” substancje naturalne jest pozbawiany praw wykonywania zawodu czy finansowania badań przez Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy / AMA i wielką farmę.

Prawdę mówiąc, połowy wszystkich „prób” klinicznych nigdy nie zgłoszono, bo kiedy okaże się że działają metody naturalne, rezultaty się usuwa lub przekręca na korzyść leków chemicznych. Amerykański system opieki zdrowia jest ustawiony na zysk z choroby, i rządzący gwarantują, że to nigdy się nie zmieni.

Wszystko zaczęło się kiedy potentat naftowy / oil tycoon J.D. Rockefeller postanowił kontrolować nowoczesną medycynę poprzez wzmocnienie pozycji przemysłu farmaceutycznego przy jednoczesnym osłabieniu bardzo udanych praktyk naturopathy and homeopathy. Jak on to zrobił? Finansował lewe badania przez człowieka o nazwisku Andrew Flexner, który później napisał słynny Raport Flexnera 1910. Flexner wykorzystał pieniądze na wizytę każdej szkoły medycznej w USA, i z pomocą AMA zmniejszył liczbę lekarzy, ograniczając „uprawnienia” każdej szkoły medycznej przyznawania nowej licencji lekarzom którzy popierali tylko leki chemiczne.

Rodzina Rockefellerów toczyła wojnę z metodami naturalnymi i leczeniem homeopatycznym, a prywatnie je stosowała

Dzisiejsza medycyna głównego nurtu to tylko zarządzanie opieką chorych, gdzie wyciąga się pigułki chemiczne dla złagodzenia objawów głęboko zakorzenionych chorób, a chirurgię, naświetlania i chemioterapię stosuje się jedynie chwilowo dla odparcia niewydolności narządu, ataków serca i raka. Większość najbogatszych Amerykanów wie lepiej, i nie konsumuje GMO, nie pije wody z kranu, nie szczepi się przeciwko grypie, ani nigdy nie myśli nawet o chemioterapii nowotworowej. Te elity jedzą tylko produkty organiczne, stosują organiczne suplementy, konsultują lekarzy naturopatów kiedy chorują. Szpital odwiedzają tylko kiedy mają głęboką ranę albo złamane kości.

John Davison Rockefeller, Sr. był pierwszym miliarderem w Ameryce. Żył 97 lat dzięki rygorystycznej diecie i leczeniu, które nie obejmowały konsumpcji chemikaliów znajdujących się w jego przemyśle naftowym, węglowym i paliwowym. Dzisiaj sztuczne barwniki żywności pocgodzą z nafty, i wiele przetworzonych olejów zawiera heksan, składnik pary benzyny. Dzisiaj woda z kranu i szczepionki zawierają chemikalia, których nigdy byś nie zjadł, gdybyś tylko wiedział. Rockefeller prowadził podwójne życie jako największy hipokryta. Był rozrabiaką biznesowym, który oszukiwał swoją małżonkę, i próbował zakopać naturalne leki (choć sam je stosował), ale ironicznie cierpiał na lęki i zmarł na zapalenie płuc.

Po II wojnie światowej Rockefeller Jr. został „cesarzem” przemysłowym chemicznego rolnictwa i chemicznych leków

Po tym kiedy Ameryka pomogła Brytanii pokonać nazistów, amerykańscy politycy i magnaci biznesowi zbudowali własne „imperium” chemiczne w Ameryce. Hitler wykorzystywał własną „wielką farmę” (I G Farben) do produkcji chemikaliów dla wojny o komór gazowych. Teraz Ameryka wykorzystałaby wielu tych samych chemików i chemikaliów do produkcji amerykańskiej żywności i leków, wszystko część ogromnego planu / huge scheme (wymyślonego i finansowanego przez Rockefellerów) dla zrobienia fortuny na chorych masach, które nigdy nie uwierzyłyby, żeby monopoliści ich zdumiewający kraj uczynili tak złym.

Większość ludzi którzy dostaną raka myślą iż jest dziedziczny, genetyczny. To tak bardzo ogłupił ich system. Oni wierzą w każde wypowiedziane przez ich lekarza słowo – tego samego, który nigdy nie zgodził się na chemioterapię dla siebie, i który ukończył szkołę sponsorowaną, finansowaną i kontrolowaną przez wielką farmę i Rockefellerów.

Dzisiaj niemal cała konwencjonalna żywność jest pokryta chemicznymi pestycydami. Dzisiaj niemal cała konwencjonalna żywność zawiera genetycznie modyfikowane pestycydy, które rozrastają się w jelicie człowieka, wywołując zaburzenia immunologiczne i rozwijają komórki rakowe. Dzisiaj niemal cała konwencjonalna medycyna zawiera śmiertelne chemikalia, które prowadzą do zakwaszenia organizmu, czyli więcej chorób i zaburzeń. Jest to nikczemna formuła o której elita wie i unika za wszelką cenę.

World’s elite try to WIPE OUT all knowledge and use of natural cures, while they privately use them for their own longevity

S.D. Wells – 25.03.2019

https://www.naturalnews.com/2019-03-25-worlds-elite-try-wipe-out-all-knowledge-of-natural-cures.html

Tłum. Ola Gordon

–udostępnień FacebookFacebook TwitterTwitter EmailEmail a303

„Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa” – Jezus Chrystus do żydowskich faryzeuszy w Ewangelii św. Jana 8:44


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment