imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

SPi Global zmienia markę na Straive, tworząc nową, śmielszą i młodszą tożsamość marki

Straive.jpg


SINGAPUR, 15 kwietnia 2021 r. /PRNewswire/ — SPi Global, jeden z liderów rynku w dziedzinie technologii tworzenia treści, zaprezentował dziś swój nowy awatar pod nazwą Straive (wymawiany tak samo jak słowo „strive” – „strajw” [dążyć]). Po licznych zmianach, jakie zaszły w ostatnich latach, w tym dużych przejęciach, otwarciu nowych strumieni przychodów czy dalszej konsolidacji kluczowych działów przedsiębiorstwa, nowa marka na nowo definiuje propozycję wartości spółki.

Na przestrzeni lat spółka wypracowała pozycję lidera rozwiązań e-learningowych dla dostawców usług związanych z nauczaniem online na poziomie od przedszkola do XII klasy, jak również na poziomie szkolnictwa wyższego, a także podmiotu specjalizującego się w dostarczaniu rozwiązań dla największych platform opracowujących informacje biznesowe i finansowe oraz lidera w dziedzinie usług tworzenia treści dla wydawnictw naukowych i edukacyjnych. Po przejęciu LearningMate w 2020 r. obecnie Straive może pochwalić się bogatą i kompleksową ofertą obejmującą tworzenie treści, platformy technologiczne i rozwiązania w zakresie technologii edukacyjnej. Straive dostrzega ponadto niewykorzystany potencjał danych nieustrukturyzowanych dla różnych branż. W związku z tym filarami jej długoterminowej strategii będą rozwiązania z zakresu technologii edukacyjnych i danych, a także usługi tworzenia treści na potrzeby naukowe i edukacyjne.

Proces rebrandingu spółki polega na połączeniu szeregu strategicznych i stopniowych zmian w jej identyfikacji wizualnej, w tym wprowadzeniu nowego koloru marki, odświeżonej strony internetowej i podrasowanych profili na platformach społecznościowych. Nazwa „Straive” wskazuje na większy nacisk, jaki spółka zamierza kłaść na rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji, a także pokazuje jej nieustające działania mające na celu podnoszenie wartości dostarczanej klientom, pracownikom i społeczeństwu. Nowe logo marki odzwierciedla dążenie Straive do uwalniania mocy, jaka tkwi w informacji, poprzez „Łączenie faktów”. Odświeżony wizerunek marki, w kolorze pomarańczowym, symbolizuje falę innowacji i doskonałości, z jaką firma wychodzi naprzeciw klientom w swoich usługach związanych z nauką, edukacją, technologiami edukacyjnymi, finansami, nieruchomościami, ESG, logistyką itp.

Ratan Datta, prezes i CEO spółki Straive (wcześniej działającej pod nazwą SPi Global), powiedział: „Przez wszystkie te lata konsekwentnie podążamy drogą rozwoju, ekspansji i ewolucji. Stworzenie nowej marki i identyfikacji wizualnej naturalnie wpisuje się w te dążenia. Przeprowadzony przez nas proces rebrandingu stanowi wyraz zobowiązania do realizacji misji wzbogacania wiedzy, która pozwoli na rozwiązywanie kluczowych problemów naszych czasów”.

Z okazji odświeżenia marki spółka ponadto zamieściła nowy film promujący markę oraz uruchomiła mikrostronę.

Straive (wcześniej działająca pod marką SPi Global)

Straive (wcześniej funkcjonująca pod nazwą SPi Global) to jeden z liderów rynku w dziedzinie technologii tworzenia treści, który świadczy usługi związane z danymi, dostarcza specjalistyczną wiedzę i rozwiązania technologiczne dla klientów z różnych dziedzin, w tym wydawnictw naukowych czy dostawców usług e-learningu/technologii edukacyjnych czy danych/informacji. Spółka posiada klientów w 30 krajach, a jej zasoby rozlokowane są w ośmiu strategicznie położonych krajach – na Filipinach, w Indiach, Stanach Zjednoczonych, Chinach, Nikaragui, Wietnamie, Wielkiej Brytanii i Singapurze, w którym mieści się jej siedziba. W sierpniu 2017 r. Partners Grup – międzynarodowy podmiot zajmujący się inwestycjami na rynkach prywatnych zainwestował w imieniu swoich klientów w SPi Global.

Zdjęcie: https://mma.prnewswire.com/media/1486325/Straive.jpg

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/1486326/Straive_Logo.jpg

Źródło: Straive

KONTAKT:

Kshitiz Ahuja

Lead- Brand and PR

e-mail: [email protected]

tel. +91-9650288556

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment