imalopolska

najnowsze wiadomości

Świat

Próbowali pozbyć się zwłok noworodka. Nagrały ich kamery

mdhkjm2fkbwaqz2kqupo45v9f5ujrzop.png


Para z Brazylii zabiła swoją nowo narodzoną córkę. Aby ukryć zbrodnię, ciało dziecka włożyli do worka na śmieci i wynieśli na ulicę. Zwłoki – przypadkowo – odkrył bezdomny, który powiadomił służby. Sprawców aresztowano.

Do zdarzenia doszło w São Paulo w Brazylii. 20-letnia Rosiane Nascimento Correia udusiła swoje nowo narodzone dziecko ramiączkiem od biustonosza. Następnie, wraz z 26-letnim partnerem, postanowili pozbyć się ciała dziewczynki. 

 

Zwłoki włożyli do plastikowego worka na śmieci i – pod osłoną nocy – wynieśli na ulicę. Chociaż para starała się zachowywać bardzo ostrożnie, zdarzenie nagrały kamery monitoringu. 

 

ZOBACZ: Chciała zabić córkę, żeby ją… ochronić. Matka skazana na siedem lat więzienia

 

Zbrodnia wyszła na jaw kilka godzin później, kiedy na ciało dziecka w worku natknął się bezdomny poszukujący złomu. Mężczyzna powiadomił służby.

 

 

Oskarżeni o zabójstwo

 

Dzięki nagraniu z monitoringu policja szybko namierzyła matkę dziewczynki i jej partnera. Oboje zostali aresztowani i oskarżeni o zabójstwo oraz ukrycie zwłok. Mundurowi zatrzymali również wujka dziecka, który miał pomagać przy pozbyciu się ciała. 

 

ZOBACZ: Utopiła noworodka w toalecie. Jest wyrok sądu

 

Według relacji miejscowych mediów matka dziecka zeznała, że zamordowała córkę z powodu depresji poporodowej.

 

Funkcjonariusz policji Carlos Alberto Carneiro przekazał, że kobieta mająca troje dzieci, zabiła córkę z obawy przed tym, że jej partner nie jest biologicznym ojcem noworodka.

dk/ac/ metro.co.uk, polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment