imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Policjantka z Kielc odeszła na wieczną służbę. Była zawsze uśmiechnięta

1xwtfpiirdox998g83v43gtkupqznwsh.png


Komenda Miejska Policji w Kielcach informuje o śmierci aspirant Katarzyny Nowakowskiej, która toczyła heroiczna walkę z ciężką chorobą. “Policja straciła bardzo dobrą funkcjonariuszkę nie tylko z doświadczeniem zawodowym, ale przede wszystkim serdeczną i życzliwą Koleżankę, na którą zawsze można było liczyć” – przekazali mundurowi.

Katarzyna Nowakowska służbę rozpoczęła w 2005 roku Samodzielnym Pododdziale Prewencji Policji, sześć lat później przeniosła się do Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. 

 

ZOBACZ: Nowa Ruda. Policjantka chciała zabrać kluczyki, została pobita. Sprawcy grozi 20 lat więzienia

 

“Kasia, zawsze uśmiechnięta, pomocna, chętnie dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi funkcjonariuszami. Zawsze życzliwa, nigdy nie przeszła obojętnie obok życiowych problemów innych. Niestety, w ostatnim czasie przyszło jej stoczyć walkę z ciężką chorobą, w wyniku, której trafiła do szpitala” – informują policjanci.

“Zawsze można było na nią liczyć”

We wtorek na komendę trafiła smutna informacja – funkcjonariuszka przegrała walkę z “przeciwnikiem”. “Straciliśmy bardzo dobrą funkcjonariuszkę nie tylko z doświadczeniem zawodowym, ale przede wszystkim serdeczną i życzliwą Koleżankę, na którą zawsze można było liczyć” – dodają w komunikacie. 

 

Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych złożył Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach nadinsp. dr Jarosław Kaleta oraz Komendant Miejski Policji w Kielcach insp. Tomasz Śliwiński.

pbi/wka/Polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment