imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Piotr Gąsowski zakażony koronawirusem. Trafił do szpitala

emwbc4v48nd87ioxredhyio36w6mqm59.jpg


Piotr Gąsowski zarażony koronawirusem. Trafił do szpitala

Piotr Gąsowski jest zakażony koronawirusem. “No i przyszła kolej na mnie… jestem już w szpitalu pod świetną opieka” – napisał aktor w relacji na Instagramie. Jak dodał jest zaszczepiony i przechodzi infekcję “w miarę łatwo”.

Aktor filmowy, serialowy i dubbingowy, którego widzowie dobrze znają z ról w takich produkcjach jak “Pan Tadeusz”, “Daleko od noszy” a także z programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zaraził się koronawirusem. W środę rano ratownicy medyczni zabrali go do szpitala, o czym poinformował w relacji na Instagramie.

 

– Dzień dobry państwu, w końcu mnie też dopadł COVID-19, ale jak chorować, to tylko z taką ekipą, która tu przyjechała, naprawdę dziękuje wam – mówi Gąsowski na nagraniu, pokazując ratowników medycznych. Gąsowski ma na twarzy maskę tlenową i słychać, że trudno mu się oddycha.

Gąsowski był zaszczepiony na COVID-19

W kolejnym wpisie aktor dodał, że jest zaszczepiony i z pewnością przechodzi koronawirusa lepiej niż ci, którzy tego jeszcze nie zrobili. “Uwaga! Relacja niesponsorowana! Dlatego, że jestem zaszczepiony, przechodzę to w miarę łatwo, w przeciwieństwie do niezaszczepionych pacjentów. Widzę to wokół mnie!” – napisał w relacji.

wys/zdr/polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment