imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Piesi odskoczyli w ostatniej chwili. Kierowca pojechał dalej [WIDEO]

fb32b2p4xvwjd2otqizcekcy28s1m42i.jpg


Prawie potrącił pieszych, po wszystkim… pojechał dalej

Na jednym z gostynińskich przejść dla pieszych (Mazowieckie), kierowca citroena omal nie potrącił pieszych. W ostatniej chwili trzy młode osoby odskoczyły przed nadjeżdżającym pojazdem. Prowadzący pojazd… pojechał dalej. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu.

“Kierujący citroenem jadąc ulicą Rynek, dojeżdżając do jednego z przejść dla pieszych niemal wjechał w trzy młode osoby znajdujące się na pasach. Piesi w ostatniej chwili zdążyli odskoczyć. Kierujący citroenem w ostatnim momencie »odbił« swoim pojazdem na lewy pas” – opisuje asp. Żaneta Kołodziejska, oficer prasowa KPP w Gostyninie.

 

ZOBACZ: Policjant potrącił mężczyznę na pasach. Wszczęto postępowanie dyscyplinarne

 

Po wykonaniu niebezpiecznego manewru kierowca nie zatrzymał się – “niewzruszony” pojechał dalej w kierunku ulicy 3-ego maja. Na jego nieszczęście, całą sytuację zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu. Policjanci postanowili upublicznić nagranie “ku przestrodze”.

 

WIDEO: kierowca wjechał na pasy, prawie potrącił pieszych

  

Wkrótce policjanci ustalili, że za kierownicą siedział 22-latek. “Wobec takiej postawy i popełnionego wykroczenia spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, policjanci odstąpili od ukarania kierującego mandatem i skierowali wniosek o ukaranie do sądu, zatrzymując jednocześnie mężczyźnie prawo jazdy” – przekazała asp. Kołodziejska. O dalszym losie kierowcy zadecyduje sąd.

bas/sgo/ polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment