imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Olivia Newton-John nie żyje. Była gwiazdą musicalu “Grease”

uzapumnfid1k1te2snqff71tc1ydjp8b.png


Olivia Newton-John – aktorka i piosenkarka znana m.in. z kultowego musicalu “Grease” zmarła w wieku 73 lat – podało CNN.

Olivia Newton-John była australijską piosenkarką, której charakterystyczny głos i uroda przyniosły ogromną popularność w latach 70. XX wieku. Widzów na całym świecie oczarowała w musicalu “Grease”. Pochodzą z niego dwa ponadczasowe hity – “You’re the one that I want” oraz “Summer Nights”. 

 

 

Olivia Newton-John zmarła w poniedziałek. Miała 73 lata. 

 

Gwiazda po raz pierwszy zachorowała w 1992 roku

“Olivia od ponad 30 lat była symbolem triumfu i nadziei, dzieląc się  swoją historią choroby na raka piersi. Jej inspiracja i pionierskie doświadczenie z medycyną naturalną jest kontynuowane dzięki Fundacji Olivia Newton-John poświęconej badaniu medycyny naturalnej oraz jej wpływowi na nowotwory” – napisał jej mąż, John Easterling, w oświadczeniu na zweryfikowanym koncie piosenkarki na Instagramie.

 

Aktorka i piosenkarka chorowała na nowotwór piersi trzykrotnie, po raz pierwszy 30 lat temu. Ostatni nawrót nastąpił w listopadzie 2018 roku. Pod koniec 2020 roku poinformowała, że ma przerzuty m.in. na kręgosłup. 

ac/Polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment