imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Ogromne emocje w meczu Linette! Polka pożegnała się z turniejem w Miami

5qsexa5wm9y92uuipaw4a2h36u534gra.jpg


Magda Linette przegrała w pierwszej rundzie tegorocznej edycji turnieju WTA w Miami. Lepsza od Polki okazała się Łesia Curenko, która po zaciętej rywalizacji wygrała mecz 2:6, 6:1, 6:4.

Starcie na amerykańskiej imprezie nie rozpoczęło się dobrze dla Polki. Zawodniczka rodem z Poznania już w pierwszym gemie została przełamana. Linette jednak błyskawicznie odpowiedziała i wygrała gema serwisowego oponentki. Przez resztę seta Polka dominowała na korcie, ostatecznie wygrywając partię 6:2. 

 

ZOBACZ TAKŻE: To może być wyjątkowy mecz dla Świątek! “Dziewczyny miewają kontakty”

 

Kolejna odsłona tego pojedynku nie potoczyła się po myśli Linette. Plasująca się na 55. miejscu w rankingu zawodniczka nie była w stanie znaleźć odpowiedzi na grę przeciwniczki. Nic zatem dziwnego, że Ukrainka przełamała w tym secie swoją rywalkę aż trzy razy i ostatecznie wygrała partię 6:1.

 

Walka w ostatniej części tego starcia była bardzo wyrówna. Świadczyć może o tym fakt, że do wyłonienia triumfatorki trzeciego seta potrzebne było dziesięć gemów i 64 minut gry. Ostatecznie szalę zwycięstwa na swoją stronę przechyliła zawodniczka zza wschodniej granicy Polski. 

 

Tym samym Linette pożegnała się z rywalizacją singlową podczas tegorocznej edycji turnieju WTA w Miami. Kolejną przeciwniczką Curenko na amerykańskiej imprezie będzie Barbora Krejcikova.

 

Magda Linette – Łesia Curenko 6:2, 1:6, 4:6

 

Jak zmieniała się Magda Linette?

Przejdź na Polsatsport.pl


Source link

admin
admin
Leave a Comment