imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Odkryj potencjał tradingu kryptowalutami dzięki organizowanemu przez Bybit wydarzeniu TOKEN2049 CryptoFest z imponującą pulą nagród o wartości 100 000 USDT

Image_0.jpg


DUBAJ, ZEA, 8 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ — ByBit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, z rozmachem otworzyła tegoroczną konferencję kryptowalutową TOKEN2049 nowym wydarzeniem zatytułowanym TOKEN2049 CryptoFest. W ramach konkurencji traderzy będą rywalizować o nagrody o łącznej wartości 100 000 USDT.

TOKEN2049 CryptoFest zaprasza wszystkich doświadczonych traderów i pełnych zapału nowych użytkowników do udziału w emocjonujących zadaniach tradingowych i opartych na wpłatach, między innymi w Lucky Draw – szczęśliwym rozdaniu z nagrodą główną w postaci Apple Vision Pro.

Jak wziąć udział

– Zapisz się na wydarzenie po dokonaniu rejestracji na stronie Bybit.

– Za wykonanie określonych zadań użytkownicy zdobędą biorące udział w losowaniu kupony – minimalna wartość wpłaty wymagana do otrzymania jednego kuponu wynosi 100 $, a wartość transakcji – 1000 $. Maksymalnie można zdobyć 17 kuponów, a każdy kolejny zwiększa szanse na wygraną.

Wyjątkowe nagrody dla nowych użytkowników

Nowi użytkownicy giełdy Bybit, którzy wezmą udział w CryptoFest, mają niezwykłą możliwość wygrać nagrody o wartości do 5020 USDT za wykonanie zadań wskazanych w Bybit Rewards Hub.

Szansa dla entuzjastów mediów społecznościowych

Bybit zaprasza również do udziału w TOKEN2049 CryptoFest za pośrednictwem mediów społecznościowych, oferując dodatkową pulę nagród o wartości 500 USDT. Spośród uczestników, którzy udostępnią informacje o wydarzeniu i otagują Bybit, zostanie wylosowanych pięciu zwycięzców nagród o wartości 100 USDT każda.

Z myślą o innowacyjności i zaangażowaniu społeczności Ben Zhou, współzałożyciel i CEO Bybit, powiedział:

„Z niecierpliwością oczekujemy możliwości wzięcia udziału w konferencjach Blockchain Life i Token2049, które w tym roku odbywają się w naszym rodzimym Dubaju. Wydarzenie pozwoli użytkownikom dowiedzieć się więcej o ekosystemie kryptowalutowym i przyłączyć się do rodziny Bybit w przygotowaniach do tych ważnych wydarzeń”.

#Bybit / #TheCryptoArk/ #Token2049CryptoFest

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 25 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: [email protected] 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.bybit.com 

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2381206/Image.jpg 

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2267288/4635726/Logo.jpg 

Źródło: Bybit

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment