imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Nowy sezon “Gliniarzy” od 1 marca. Aktorzy zdradzają: “będzie grubo”

7852bg5bnj5r21znohdi91a3id13bkne.jpg


W nowych odcinkach “Gliniarzy” poważnie zagrożone będzie również życie Natalii, w którą wciela się Ewelina Ruckgaber. Policjantka zostanie zakładniczką podczas napadu na bank. Poza działaniami na terenie Warszawy śledczy będą przejmować najtrudniejsze sprawy od oddziałów policji w podmiejskich wsiach i miasteczkach, co zmusi ich do konfrontacji z zupełnie nowym typem przestępczości.

 

– Te historię są troszkę podszyte tym, co mogło się wydarzyć. Scenarzyści na pewno inspirują się wydarzeniami wziętymi w życia – przyznała w Polsat News Ewelina Ruckgaber.

 

Jak dodała, bohaterka, którą rolę odgrywa, “w tym sezonie osiągnie apogeum wszelkich tarapatów”, w jakie może wpaść.

 

“Kaliber spraw będzie dość duży”

 

Dziesiąty sezon serialu to ponadto powrót innych dobrze znanych detektywów i ich codziennych problemów. Dowiemy się, czy Natalia i Kuba (Piotr Mróz) pozostaną parą w życiu prywatnym, a także, czy żonie Krystiana (gra go Tomasz Skrzypniak) uda się utrzymać zagrożoną ciążę.

 

ZOBACZ: Najlepszy rok w historii Polsat News

 

Poznamy także dalsze losy związku Olgierda (Arkadiusz Krygier) i Łucji (Marta Lewandowska). Wokół ich relacji pojawi się piękna Dagmara – w jej roli Marta Bartczak. 

 

– Scenarzyści postarali się, aby 10. sezon był z przytupem. Przez poprzednich 550 odcinków dużo widzieliśmy, ale to, co udało nam się nagrać przez kolejne 60 epizodów… będzie grubo. Kaliber spraw będzie dość duży – zapewnił Arkadiusz Krygier.

 

WIDEO: Arkadiusz Krygier i Ewelina Ruckgaber o nowych odcinkach “Gliniarzy”

  

 

Na czele komendy nadal będzie stał Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Czy przestanie wreszcie uprzykrzać pracę wydziału? Z kolei informatyk policyjna Żaneta Kujawska (odgrywana przez Monikę Miller) stoczy walkę z duchami przeszłości. To tylko niektóre problemy, z którymi przyjdzie się zmierzyć bohaterom “Gliniarzy”.

 

Ekipa “Gliniarzy” to nie tylko detektywi

 

Tytułowi bohaterowie to trzy pary policyjnych detektywów: Olgierd Mazur i Krystian Górski, Natalia Nowak i Kuba Roguz oraz Adam Bogusz i Weronika Grot, a także naczelnik Wydziału Kryminalnego Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski) i komendant Centralnego Biura Policji Robert Szwarc.

 

W zespole są też policyjni informatycy – poza Żanetą, policjantom pomaga również Darek Szymczak (Michał Głowacki). W ekipie są także technicy kryminalistyki: Jan Wójcik (Bartosz Winiarski) i Aneta Kwaśny (Magdalena Soczawa) oraz aspiranci – Stefan Dobosz (Robert Szewczyk), Maja Brzeska (Lea Oleksiak) i Michał Rafalski (Łukasz Strzałka), jak i patomorfolog Danuta Wszołek (Aleksandra Fronczak).

 

Przy najniebezpieczniejszych akcjach pomagają im uzbrojeni po zęby antyterroryści. Natomiast w skomplikowanych śledztwach, gdy brakuje poszlak, pomoże im świetnie zorientowany w przestępczym półświatku policyjny tajniak Artur Król (Przemysław Saleta).

 

Po kilku sezonach do ekipy “Gliniarzy” wraca także aspirant Krzysztof Chrobociński (Radosław Rutkowski).

 

Przed bohaterami serialu szereg nowych wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności. Jak sobie z nimi poradzą? Przekonamy się już od 1 marca, od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:00 w Polsacie.

wka/ml/ polsatnews.pl

Czytaj więcej


Source link

Leave a Comment