imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Nowa seria soundbarów JBL Bar

1_26.jpg


Po spektakularnym sukcesie pierwszej serii soundbarów od JBL na polskim rynku pojawia się właśnie nowa seria JBL Bar. Docelowo obejmować będzie pięć modeli: JBL Bar 300, JBL Bar 500, JBL Bar 800, JBL Bar 1000 i JBL Bar 1300. Natomiast już dzisiaj swoją premierę mają modele JBL Bar 300 i JBL Bar 500.

Nowa linia soundbarów wzbudza niemałe emocje dzięki wbudowanemu Dolby Atmos® oraz opatentowanej technologii Multibeam™.

JBL Bar 300 wyróżnia się kompaktową konstrukcją i nadzwyczajnym brzmieniem 3D. Uniwersalny JBL Bar 300 sprawia, że filmy i programy telewizyjne stają się prawdziwym przeżyciem, a gry wchodzą na wyższy poziom. Technologie MultiBeam™ i Dolby Atmos® zapewniają żywy, przestrzenny dźwięk 3D. Żeby odprężyć się z muzyką lub podcastem, wystarczy wybrać coś dla siebie z ponad 300 usług strumieniowania, korzystając z AirPlay, Alexa MRM lub Chromecast built-in™. Dolby Atmos® i MultiBeam™ to niezwykłe efekty dźwiękowe z każdego miejsca w pokoju, bez konieczności stosowania dodatkowych głośników surround. Każdy pokój jest inny, dlatego funkcja kalibracji dźwięku gwarantuje, że JBL Bar 300 zapewni najlepsze efekty przestrzenne 3D w każdym wnętrzu i układzie pomieszczenia. Ulubione treści audio, internetowe stacje radiowe i podcasty dostępne są w zachwycającej jakości. Połączenie Wi-Fi umożliwia także automatyczne aktualizacje oprogramowania, dzięki czemu zawsze można korzystać z najnowszych funkcji. Dzięki łącznej mocy wyjściowej 260 W soundbar przekształca filmy, muzykę i gry w fascynujące doznania dźwiękowe. Niesamowity bas bez odrębnego subwoofera. Nie należy dać się zwieść niewielkim rozmiarom JBL Bar 300. Wbudowany port basowy wzmacnia brzmienie kina domowego, dodając więcej emocji do każdej sceny akcji i głębi do każdego utworu.

JBL Bar 500 to niesamowity dźwięk 3D z porywającym basem! Bez względu na to, czy lubi się oglądać filmy, słuchać muzyki czy grać w gry, ten soundbar ożywi każde z tych doświadczeń dzięki technologii MultiBeam™ i trójwymiarowemu dźwiękowi przestrzennemu Dolby Atmos®. Porywający bas poczuć można z bezprzewodowego 10-calowego subwoofera. A dzięki wbudowanej łączności Wi-Fi z AirPlay, Alexa Multi-Room Music i Chromecast built-in™ można wybierać z ponad 300 opcji łatwego strumieniowania, niezależnie od tego, czy chce się tańczyć, czy zrelaksować. Ulubione treści audio, internetowych stacji radiowych i podcastów są w zachwycającej jakości. Połączenie Wi-Fi umożliwia także automatyczne aktualizacje oprogramowania, dzięki czemu zawsze możesz korzystać z najnowszych funkcji. Dźwięk przestrzenny Dolby Atmos® i MultiBeam™ pozwala zanurzyć się w dźwięku przestrzennym 3D o kinowej jakości i usłyszeć niezwykłe efekty dźwiękowe z każdego miejsca w pokoju, bez konieczności stosowania dodatkowych głośników surround. Dzięki łącznej mocy wyjściowej 590 W głośnik JBL Bar 500 przekształca filmy, muzykę i gry w fascynujące doznania dźwiękowe. Porywający, precyzyjny bas z potężnego 10-calowego bezprzewodowego subwoofera wprowadza akcję do filmów i emocje do muzyki z wykorzystaniem 10” bezprzewodowego głośnika niskotonowego.

W obu powyższych modelach technologia PureVoice wykorzystuje unikalny algorytm do optymalizacji czystości głosu, dzięki czemu widzowi nie umknie żadne słowo dialogu, nawet gdy efekty przestrzenne osiągają swoje maksimum. HDMI eARC z funkcją 4K Dolby Vision Passthrough pozwala cieszyć się nieskompresowanym dźwiękiem przestrzennym Dolby Atmos za pośrednictwem jednego kabla HDMI, dzięki złączu HDMI eARC. Złącze wejściowe HDMI zapewnia także jakość wideo 4K ze zgodnego odtwarzacza wideo lub konsoli do gier.

Aplikacja JBL One pozwala dostosować korektor i sterować wszystkimi zgodnymi głośnikami z jednego wygodnego miejsca. Aplikacja umożliwia łatwą konfigurację każdego soundbara, personalizację ustawień i przeglądanie zintegrowanych usług muzycznych w celu znalezienia nowego ulubionego utworu.

Soundbary współpracują również z głośnikami wyposażonymi w asystenta głosowego. Wystarczy połączyć JBL Bar 300 z urządzeniem obsługującym asystenta głosowego, aby natychmiast poprosić Alexę, Asystenta Google lub Siri o przesłanie strumienia ulubionej muzyki do głośnika soundbar.

Sugerowane ceny detaliczne:

JBL Bar 300 => 1899 zł

JBL Bar 500 => 3099 zł

© 2022 HARMAN International Industries, Incorporated. Wszystkie prawa zastrzeżone. Harman Kardon, JBL, Lexicon, Infinity i Mark Levinson są znakami firmowymi HARMAN International Industries, Incorporated, zarejestrowany w USA i w innych krajach. PureBass I ShareMe są markami technologii HARMAN International Industries, Incorporated. Bluetooth® jest marką należącą do Bluetooth SIG, Inc. i używana jest przez firmę HARMAN na licencji. Cechy, dane techniczne i wygląd produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

KONTAKT:

Bożena Kozłowska

e-mail: [email protected]

Magdalena Michulec

e-mail: [email protected]

Źródło informacji: JBL


Source link

Leave a Comment