imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Największy światowy szczyt poświęcony analizie danych wywiadowczych powraca do Londynu na konferencję Predict 2023

Obraz1_2.jpg


Firma Recorded Future ujawnia listę głównych prelegentów dorocznego szczytu poświęconego tematyce wywiadowczej „The Future of Intelligence”.

LONDYN, 30 października 2023 r. /PRNewswire/ — Recorded Future, największa na świecie firma z branży wywiadowczej, ogłosiła dziś listę głównych mówców na dorocznym światowym szczycie dotyczącym analizy danych wywiadowczych, PREDICT 2023, który odbędzie się 14 listopada w Londynie w Kings Place. Tematem przewodnim ostatniej światowej konferencji PREDICT 2023 w Londynie jest „Zabezpieczenie jutra: Przyszłość wywiadu”, podczas której liderzy myśli i innowatorzy zarówno z sektora publicznego, jak i prywatnego będą dyskutować na temat obecnych zagrożeń i przyszłej trajektorii wywiadu.

Wśród prelegentów konferencji PREDICT London 2023 znaleźli się:

– The Rt Hon Tom Tugendhat, kawaler Orderu Imperium Brytyjskiego, członek parlamentu, minister ds. bezpieczeństwa, Wielka Brytania;

– generał Jim Hockenhull, rycerz komandor Orderu Imperium Brytyjskiego, generał adiutant, dowódca Dowództwa Strategicznego Wielkiej Brytanii;

– Alex Younger, były szef MI6;

– Espen Johansen, szef Działu Bezpieczeństwa Visma;

– Nicholas Moch, szef SEBx;

– Christian Karam, dyrektor w Hakluyt.

Wśród mówców Recorded Future znaleźli się:

– dr Christopher Ahlberg – dyrektor zarządzający i współzałożyciel Recorded Future;

– Staffan Truvé – dyrektor ds. technologii i współzałożyciel Recorded Future;

– Jason Steer – szef Działu Bezpieczeństwa Informacji Recorded Future;

– Levi Gundert – szef Działu Bezpieczeństwa Recorded Future;

– Allan Liska – Zespół Reagowania na Incydenty Bezpieczeństwa Komputerowego (CSIRT) w Recorded Future;

– Kalpana Singh – wiceprezes ds. marketingu produktów;

– Jamie Zajac – wiceprezes ds. zarządzania produktami.

„Bazując się na misji Recorded Future, której celem jest zabezpieczenie świata przy pomocy danych wywiadowczych, cieszymy się, że możemy zjednoczyć wizjonerów i pionierów wywiadu na dorocznym światowym szczycie, który ma na celu wspieranie współpracy w ramach naszej społeczności. W dzisiejszej erze cyfrowej, przy szybko rozwijającej się technologii, czujność wobec zagrożeń bezpieczeństwa ma kluczowe znaczenie. Wierzymy, że razem możemy lepiej przeciwdziałać naszym wspólnym przeciwnikom. Wnikliwe dyskusje podczas konferencji PREDICT 2023 w Londynie rzucą światło na złożoność obecnej sytuacji związanej z zagrożeniami i pokażą, w jaki sposób nowe technologie, takie jak sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, mogą pomóc w przygotowaniu się na nadchodzące zagrożenia” – dr Christopher Ahlberg, dyrektor zarządzający i współzałożyciel Recorded Future.

Konferencja PREDICT 2023 w Londynie jest skierowana do analityków wywiadowczych, obrońców sieci, liderów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i innych osób zainteresowanych nauką o bezpieczeństwie w oparciu o dane wywiadowcze.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.recordedfuture.com/predict/.

Aktualne informacje na temat sesji #PREDICT2023 można śledzić na @RecordedFuture na X (dawniej Twitter).

Najnowsze doniesienia i raporty z #PREDICT2023 znajdziesz na @TheRecord_Media na X (dawniej Twitter).

Recorded Future

Recorded Future to największa na świecie firma w branży analityki zagrożeń. Działająca w chmurze platforma Intelligence Cloud firmy Recorded Future zapewnia kompleksową ochronę obejmującą szeroki katalog adwersarzy, infrastruktur i celów. Skanując internet, w tym sieć otwartą, dark web i źródła techniczne, Recorded Future zapewnia wgląd w czasie rzeczywistym w poszerzające się powierzchnie ataku i zagrożenia, umacniając pozycję klientów, którzy zyskują możliwość szybkiego i pewnego działania w celu ograniczenia ryzyka i bezpiecznego rozwoju działalności. Siedziba Recorded Future mieści się w Bostonie, ale firma posiada biura i pracowników na całym świecie, współpracując z ponad 1700 przedsiębiorstwami i podmiotami rządowymi w przeszło 75 państwach w celu zapewnienia bieżących i obiektywnych analiz, które stanowią podstawę do dalszych działań. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie recordedfuture.com.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/705622/Recorded_Future_Logo.jpg  

Źródło: Recorded Future

Źródło informacji: PR Newswire


Source link

Leave a Comment