imalopolska

najnowsze wiadomości

Technologie

Nagła śmierć dzielnicowego z Janikowa

police-378255_960_720.jpg


W wieku zaledwie 43 lat zmarł dzielnicowy z Janikowa w kujawsko – pomorskiem Aspirant Sztabowy Waldemar Zwierzyński. Nie podano co było bezpośrednią przyczyną śmierci.

Waldemar Zwierzyński służył w polskiej policji od ponad 20 lat wykazując się licznymi zasługami. O jego śmierci poinformowała kujawsko – pomorska komenda policji składając jednocześnie kondolencje rodzinie i przyjaciołom. Współpracownicy zmarłego zapewnili o łączności z jego bliskimi w tym smutnym czasie. Komunikat pożegnalny opublikowała rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu Aspirant Sztabowy Izabela Drobniecka.

Dzielnicowy na początku swojej pracy w policji należał do ogniwa patrolowego inowrocławskiej Komendy Powiatowej Policji. W późniejszym czasie obejmował stanowiska w lokalnych komisariatach policyjnych w Pakości oraz Janikowie. W tym ostatnim od 2013 roku służył jako dzielnicowy. Pogrzeb policjanta odbył się we środę12 stycznia.

We wspomnieniach współpracowników zmarły zawsze pozostanie dobrym i wartym naśladowania człowiekiem. Przez lata służby był on jednym z prowadzących zajęcia edukacyjne na temat zasad bezpieczeństwa dla najmłodszych w miejscowych szkołach oraz przedszkolach w Janikowie. Był honorowym dawcą krwi. Oddał w sumie 35 litrów tego życiodajnego płynu. W dowód uznania minister zdrowia wręczył mu oficjalne odznaczenie.

Nie ma informacji na temat przyjęcia bądź nie przez zmarłego preparatu przeciwko covid, co w ostatnim czasie bywa dość częstym zbiegiem okoliczności w przypadku przedwcześnie i nagle zmarłych osób. W sieci jednak, jak przy każdej tego rodzaju informacji, rozgorzewa ta sama dyskusja.


Source link

Leave a Comment