imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Serock. Samochód przebił barierki i wjechał do Narwi. Trwa akcja strażaków i nurków

njuru6yk23judsss3kwysb231addx8oo.jpg


Samochód marki Skoda został wydobyty z wody i wyciągnięty na brzeg. W środku znaleziono ciało mężczyzny – powiedział oficer prasowy komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie mł. bryg. Łukasz Szulborski. – Auto zostało przeszukane, nie ma w nim innych ofiar – dodał.

– Samochód marki Skoda został wydobyty z wody i wyciągnięty na brzeg. W środku znaleziono ciało mężczyzny – przekazał oficer prasowy komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie mł. bryg. Łukasz Szulborski. – Auto zostało przeszukane, nie ma w nim innych ofiar. Wszystkie szyby są całe, nie ma więc możliwości, żeby ktoś wydostał się na zewnątrz – dodał.

Na miejscu pracowali nurkowie

– Zgłoszenie dostaliśmy o godzinie 19.20. Kierujący samochodem osobowym, najprawdopodobniej marki Skoda rozpędził się przejechał przez plażę, wjechał na molo w Serocku, przebił barierki i wpadł do Narwi – przekazała policjantka.

 

Na miejscu pracowali specjalistyczne grupy nurkowe m.in z Legionowa i Serocka. Jest też policja i karetka pogotowia.

 

ZOBACZ: Pijany turysta wjechał autem do jeziora. “Wysiadł o własnych siłach”

 

– Monitorujemy przebieg zdarzenia. Cały czas trwa akcja ratunkowa – zaznaczyła mł. asp. Agata Halicka.

 

Jak podaje Gazeta Powiatowa, o godz. 20.25 służby ratownicze zlokalizowały wrak samochodu osobowego leżący na dachu na dnie rzeki ok. 30 metrów od mola. “Obecnie służby ratownicze wyciągają z wraku ciało jednej osoby” – pisze portal. Na razie nie wiadomo jeszcze, ile osób podróżowało autem.


pgo/aml/PAP

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment