imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Marsz Suwerenności KWW KONFEDERACJA 1.5.2019

a-14

Strona główna &gt Polska &gt Marsz Suwerenności KWW KONFEDERACJA 1.5.2019 Marsz Suwerenności KWW KONFEDERACJA 1.5.2019 a303 Polska, Wyróżnione 0

Marsz Suwerenności KWW KONFEDERACJA 1.5.2019 – tego nie zobaczysz w Telewizji publicznej.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=NFNhylT5G1U?feature=oembed&w=640&h=360]

Konfederacja 31% – mężczyźni 18-30 lat!

Dane sondażowe dają nadzieję na zamknięcie lub choćby – na początek – na zapoczątkowanie jesienią wychodzenia z 30-letniego okresu zaborów i ganiania się wokół okrągłego stołu (berek! Raz, dwa, trzy – gonisz ty!) dwóch korporatów partyjnych. Wewnętrzne sondaże PIS-u mówią o ok.9% dla Konfederacji.Partie i ludzie związani z okrągłym stołem są klątwą Polski. Ich nijakość, ich “spolegliwość”, ich “antyendeckość”, ich jawnodajstwo (PO) i cichodajstwo (PIS), ich antypolska lobbistyczność, ich deprecjacja języka poprzez gołosłowne tromtadracje, ich ZRODZENIE Z IDEI KONSENSUSU ZE ZŁEM (grzech pierworodny), ich monstrualna hipokryzja – te patologie magdalenkowych uzurpatorów muszą być zdecydowanie odsuwane od władzy, do której bardzo przywykli od 30 lat.

Oby razem z nadzieją rodzącą się w ostatnich tygodniach zapoczątkowany został, a wiosną był zwieńczony proces “deklasowania nowej, dżilasowskiej klasy” i by odeszły w wieczność wszystkie partie Bezprawia Platform Niesprawiedliwosci Obywatelskiej czyli partyjny KORPOPIS (KORPORACJA POPIS DO ZARZĄDZANIA OCZEKIWANIAMI). A wtedy mogłoby zostać zapoczątkowane zarządzanie krajem przez ludzi kierujących się zdrową i polską myślą i polskim interesem zamiast interesów czwórgłowej hybrydy okrągłego stołu masońskiego KOR-u, zliberalizowanych komunistów, uwłaszczonych środowisk służb i byłych agentów oraz – last, but not least – środowisk żydowskich i prożydowskich. Brutalność i chamstwo wierchuszki PIS-u posługującej się ABW, policją, Kurskim i gromadą Sakiewicza do niszczenia youtubowych środowisk wolnej myśli i środowisk narodowych i osób z nimi sympatyzujących – będą zapamiętane. “Spisane będą czyny i rozmowy”. Póki co powstaje cała lista współczesnych bojowników o wolność słowa, swoistych dzisiejszych “żołnierzy wyklętych”, która winna być umieszczona w wirtualnym muzeum nowych żołnierzy wyklętych.PIS wraz z Sakiewiczem i jego gromadą nie walczą z tymi, z którymi należy walczyć, bo boją się skonfliktować z silnymi lobbies (walka sprowadza się do pustych pokrzykiwań “Wara!”), ale używając sowieckiej metody kompromatów biją w tych, co dalej na prawo – jak zawsze, gdyż od zalążków PC – nurt narodowy był głównym wrogiem prezesa, o czym on zresztą wielokrotnie mówił. Parę dni temu nawet Ziemkiewicz i Janecki odcięli się od “metody rzucania w konkurenta bełkotem oskarżeń o bycie trollami Putina” (W Tyle Wizji 2.05.2019r.). Nie wymienili Sakiewicza et co., ale było to domyślne. No cóż, trzeba zmienić tekst klasyka i zamiast “Ostał ci się ino sznur” wstawić: “Ostał ci się ino Sakiewicz…” (tak waleczny, bo połączony egzystencjalną kroplówką z kompleksem Srebrna…).

Każdy, kto rozumie o co się toczy walka i że jest to pierwszy moment od 30 lat, gdy zarysowuje się możliwość przywrócenia rozróżniania między dobrem a złem oraz przywrócenia prymatu interesowi polskiemu – powinien rozsyłać o tym sondażu, czyli informacje o pękaniu dekoracji i wodzirejów gen. Kiszczaka.

Wawel

Za: http://wawel.neon24.pl/post/148731,konfederacja-31-mezczyzni-18-30-lat a303

„Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa” – Jezus Chrystus do żydowskich faryzeuszy w Ewangelii św. Jana 8:44


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment