imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Marka CHiQ otrzymała najwyższe wyróżnienie przyznawane przez Canstar Blue

2_0.jpg


Najwyższe miejsce w kategorii chłodzenia na Canstar Blue 2020.

MELBOURNE, Australia, 2 lutego 2021 r. /PRNewswire/ — Międzynarodowy projektant i producent elektroniki użytkowej oraz urządzeń gospodarstwa domowego, firma CHiQ, została nagrodzona najwyższą oceną w kategorii „Największe zadowolenie klienta – chłodzenie” w konkursie Canstar Blue 2020. CHiQ to nowa generacja wysokiej klasy inteligentnych urządzeń domowych pochodzących z Changhong, obejmująca kompleksowy zestaw domowej elektroniki użytkowej z internetem, takich jak telewizory, lodówki, klimatyzatory i małe AGD. Wraz z początkiem ery technologii 5G, międzynarodowy tryb interakcji ulegnie ponownemu udoskonaleniu, i to dzięki urządzeniom CHiQ.

W corocznym badaniu rynku przeprowadzonym przez australijską firmę Canstar Blue, CHiQ znalazła się na szczycie listy najlepszych marek urządzeń chłodniczych, zdobywając pięć gwiazdek w następujących kategoriach: świeżość żywności, wzornictwo, jakość wyposażenia, ogólne zadowolenie i wiele innych.

David Esler, dyrektor generalny ds. sprzedaży i marketingu w CHiQ mówi, że nagroda jest potwierdzeniem wiodącej innowacyjności i jakości marki przy jednoczesnym zachowaniu przystępnej ceny.

„Jesteśmy zachwyceni, że zostaliśmy uznani za lidera w kategorii satysfakcji klienta, co zdecydowanie przypisujemy metodologii CHiQ, polegającej na tworzeniu urządzeń zorientowanych na potrzeby człowieka” – mówi Esler.

CHiQ posiada 40 produktów w swoim rosnącym asortymencie chłodziarek i zamrażarek, w tym lodówki retro, hybrydowe modele chłodziarko-zamrażarek, urządzenia montowane obok siebie, na górze i na dole, szereg modeli zamrażarek skrzyniowych i lodówek barowych.

Obecnie firma CHiQ rozszerza swój katalog innowacji produktowych na rok 2021, planując dodanie w tym roku szeregu urządzeń do prania oraz monitorów komputerowych.

Materiał zdjęciowy – https://mma.prnewswire.com/media/1430218/image_1.jpg

Źródło: Changhong Australia

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment