imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Macaulay Culkin został ojcem. Filmowy “Kevin” nadał synowi imię po zmarłej siostrze

mcpxmx3tbwh8j2n4tmgcrn7ahsiwo4aw.png


Kevin nigdy więcej “sam w domu”…

Macaulay Culkin, odtwórca roli Kevina, został ojcem. Wraz ze swoją dziewczyną Brendą Song, postanowili nadać chłopcu imię Dakota. Aktor chciał w ten sposób oddać hołd swojej tragicznie zmarłej siostrze, która zginęła w 2008 roku w wypadku samochodowym.

Brenda Song i Macaulay Culkin niedawno zostali rodzicami – informuje magazyn “Esquire”. Ich syn przyszedł na świat 5 kwietnia w Los Angeles. O planach założenia rodziny, aktor mówił już w ubiegłym roku. Przyznał wówczas, że czekają na “odpowiedni moment”.

 

Para zdecydowała się, by nadać potomkowi imię Dakota. Chcieli oddać w ten sposób hołd tragicznie zmarłej siostrze Macaulaya. Kobieta zginęła w 2008 roku potrącona przez samochód.

 

 

Brenda Song i Macaulay Culkin są w przemyśle filmowym od dziecka. Aktor słynie z roli w filmie “Kevin sam w domu” i “Kevin sam w Nowym Jorku”, natomiast jego dziewczyna grała w produkcjach Disney Channel. Poznali się w 2017 roku na planie filmu “Changeland”.

 

Wigilijna tradycja Polsatu

 

W ubiegłym roku roku “Kevin” był gościem w naszych domach w wigilijny czwartek o godzinie 20:00, a następnie w bożonarodzeniowy piątek o godzinie 16:30. Brawurowe starcie tego wyjątkowo przedsiębiorczego malca z dwoma zdesperowanymi włamywaczami oglądało 24 grudnia prawie 4 i pół miliona, a 25 grudnia – 2 miliony widzów.

 

ZOBACZ: Polsat News najlepszy w Wigilię

 

W czasie wigilijnej emisji tego filmu Polsat był najchętniej oglądaną stacją w obu grupach i zanotował świetne udziały: ponad 33 proc. grupie 4+ i przede wszystkim ponad 43 proc. w grupie komercyjnej, co stanowi rekordowy wynik także w porównaniu z poprzednimi latami, gdy też ten hit ozdabiał naszą świąteczną ramówkę. Znów Kevin sprawił, że zdeklasowaliśmy konkurencję.

msl/zdr/ “Esquire”/Polsat News/Polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment